Telefon od anioła

Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Cykl: Madeline Guillaume Musso (tom 1) literatura piękna
L'appeal de l'ange
978-83-7659-839-0
Joanna Prądzyńska
Albatros
L'appeal de l'ange
Madeline Guillaume Musso (tom 1)
literatura piękna
978-83-7659-839-0
Joanna Prądzyńska

Interesująca historia, bardzo wciągająca, pomieszanie romansu z thrillerem. Pierwszy raz w moich rękach książka tego autora, ale na pewno nie ostatnia. polecam :)

Restaurator i kwiaciarka, USA i Francja, dwa telefony przez pomyłkę zamienione, tajemnicze przeszłości...
Dawna policjantka z kucharzem - hmmm, coś mi nie pasowało.
Książka, która przeczytałam szybko, bo chciałam dowiedzieć się, jakie będzie zakończenie.
Zarazem też szybko, bo przez około 60 stron prawie nic się nie działo -słodko, miło, trochę tajemniczo, ale czegoś...

Każda kolejna powieść Musso to dla mnie tajemnicza i fascynująca podróż :)

"Telefon od anioła" to druga przeczytana przeze mnie książka G. Musso. Pierwszą był bardzo ostatnio popularny "Zjazd absolwentów".
Coraz bardziej przekonuję się, że styl pisania Pana Musso zdecydowanie do mnie nie trafia ;) Uważam, że obydwie książki są przekombinowane i jest w nich dużo nieścisłości.
Mimo wszystko tą czytało mi się troszkę lepiej niż "Zjazd...

Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną." CLAUDIE GALLAY.

Czytanie jest przyjemne.
Czytanie pobudza wyobraźnię.
Czytanie jest zdrowym nałogiem. Czytanie jest sexy.

Zapraszam na krótką recenzję książki Guillaume Musso "Telefon od anioła"
To moje pierwsze "spotkanie" z tym...

Kolejna dobra książka Musso.

Świetna książka !!!
Pytanie tylko skąd Madelin wiedziała, że Alice lubi oreo i mleczko truskawkowe? ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Początek naprawdę ciekawy.

To kolejne spotkanie z Musso i się nie zawiodłam. Nie myślałam , że tak bardzo spodobają mi się książki tego autora. To drugi pisarz po Paulo Coelho , którego książki kupuję. Powieść ciekawie napisana. Trzymająca w napięciu. Zmusza również czytelnika do zastanowienia się nad swoim życiem i wybierania z niego to , co najwartościowsze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka zostala pochlonieta w dwa wieczory, niczego mi w niej nie zabraklo. Opisy nie ciagnely sie w nieskonczonosc, akcja szybko sie zmieniala, bohaterowie byli interesujacy i chcialo sie jak najszybciej dowiedziec o ich losach. Nie spodziewalam sie, ze ta pozycja tak mi sie spodoba, natknelam sie na nia przypadkowo, nie czytalam zadnych opinii, wiec miala ona czysta...

Dyskusje

4 208