Telefon od anioła

Guillaume Musso Wydawnictwo: Albatros Cykl: Madeline Guillaume Musso (tom 1) literatura piękna
L'appeal de l'ange
978-83-7659-839-0
Joanna Prądzyńska
Albatros
L'appeal de l'ange
Madeline Guillaume Musso (tom 1)
literatura piękna
978-83-7659-839-0
Joanna Prądzyńska

Jak zawsze u Musso, dzieje się dużo, historia jest wciągająca i czyta się szybko.

Bardzo dobra, wciągająca i zaskakująca historia.

Powieść zaczyna się dosyć niewinnie, od przypadkowej wymiany telefonami na lotnisku. Spodziewałam się więc elementów romansu i przygody typu "list w butelce". Nie mogłam się bardziej mylić...
Życie Jonathana i Madeline łączy coś bardziej intrygującego i mrocznego niż posiadanie smartphona tej samej marki. Ich przeszłość ma punkt wspólny, a spotkanie na lotnisku otwiera...

Bałem się jak zobaczyłem w opisie, iż jest to romans. Na szczęście z romansem ma to mało wspólnego jednak. Dobra historia, ciekawy kryminał i fascynujący bohaterowie.

Raczej na plus, ale dużo traci przez to że jest tak mało prawdopodobna.

Świetna książka, jak większość G. Musso. Lekka, szybko się czyta. Polecam!

Mało prawdopodobne, ale ciekawe. Nie ma dłużyzn, a to też zaleta.

Na początku zapowiadało się na romans, potem przerodziło się to w kryminał.
Ostatnio w ogóle nie mogłam trafić na wciągającą książę. Tej się to udało. Książka raczej niezła, czytało się przyjemnie i nie mogłam się oderwać. Aczkolwiek myślę, że za parę lat zapomnę o niej.

Zaskoczyła mnie ta książka. Spodziewałam się lekkiego, banalnego romansu, a okazała się fajną historią z elemenatmi sensacji i kryminału.

Oj, słabe to było, słabe.... Książka zapowiadała się dobrze, ale nagle ni z tego ni z owego zamieniła się w tanią, kiepską i bardzo niewiarygodną książkę akcji. Bohaterowie fatalnie zarysowani, ich rozbudowane historie i cechy charakteru z pierwszej części książki nagle całkowicie stają się bez znaczenia, a oni dokonują jakiejś dziwnej charakterologicznej wolty. Miałam...

Dyskusje

4 721