Odwet

2017-07-13
Marian Leon Kalinowski

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Libby Hall to nauczycielka ucząca dzieci w szkole,zaszła w ciążę,lecz w skutek stresu poroniła,potem uratowała grupkę dzieci z pożaru.
Jednak kobieta potrzebuje odpoczynku wraz z mężem Jamiem przyjmuje propozycje zamiany domu na nijakie mieszkanie.
Kobieta czuje się bardzo obserwowana w posiadłości i zaczynają się dziać tam dziwne,niewyjaśnione rzeczy.
Popada w...

Gdyby nie w miarę dobre zakończenie można było użyć powiedzenia iż "ciągnęła się jak flaki z olejem". Może porównanie troszkę za brutalne ale w moim przekonaniu idealnie tutaj pasuje.
Strasznie denerwująca postać głównej bohaterki, przez ponad połowę książki. Dopiero zwierzanie z pobytu w Tajlandii zachęcają do szybszego przewracania kartek z "lekkim" zainteresowaniem...

Książka z natury tych co się dobrze czyta ale nie bardzo dobrze a to jest różnica .

Świetna, trzymająca w napięciu i z szokującymi zwrotami akcji książka. Polecam

Najslabsza ksiazka przeczytana w tym roku. Irytujaca, infantylna bohaterka. Sztuczne dialogi. Przekombinowana intryga. Nie polecam

1925

Bardzo dobry thriller psychologiczny-taki jak lubię.
Pełen intryg,tajemnic,kłamstw i zagadek.Tu nic nie jest takie jak by się nam wydawało.Co rozdział,to nowa niewiadoma, akcja nabiera tempa i czym bliżej ku końcowi, robi się coraz ciekawiej.Do tego autorka stworzyła tak ciekawe portrety psychologiczne naszych bohaterów,że nie sposób się oderwać,a historia Libby totalnie...

Przyjemnie spędzony czas z książką.

Każda koleja przeczytana strona wciąga bardziej,polecam

⭐RECENZJA⭐

Libby Hall po ciężkich przeżyciach potrzebuje chwili wytchnienia. Do jej rąk trafia ogłoszenie z propozycją zamiany domów na pewien czas, żeby spędzić kilka dni w innym miejscu. Nie może uwierzyć w swoje szczęście. Wraz z mężem Jamiem wyjeżdżają tam na parę dni. Jednak nie wszystko jest takie, jakie być powinno. Zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Kobieta ma...

Świetna książka. Polecam

• 2021