DICE

DICE
fantastyka, fantasy, science fiction
2020-03-10
audiobook science-fiction audioteka matrix blade runner Johnny Mnemonic Ghost in the shell sci-fi cyberpunk cyborgi android korporacje AI

Okładka książki Zabawki Dagmara Adwentowska, Sylwia Błach, Karolina Kaczkowska, Agnieszka Kwiatkowska, Carla Mori, Anna Musiałowicz, Agnieszka Pruska, Joanna Pypłacz, Agata Suchocka, Izabela Szolc, Flora Woźnica, Anna Maria Wybraniec, Aleksandra Łaniszewska
0,0
Zabawki Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Cyberpunk Girls Krystyna Chodorowska, Magdalena Kucenty, Gabriela Panika, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Agata Suchocka
7,3
Cyberpunk Girls Krystyna Chodorowsk...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,5
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,1
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

Ciekawa dobrze poprowadzona historia dziejąca się w interesującym świecie. Postacie dające się polubić i intrygujące. Średnio było jedynie językowo, sporo takich wyrażeń pospolitych i wyświechtanych. Przeciętnie oddana też postać sztucznej inteligencji, nie czuć było tego innego sposobu myślenia czy formułowania myśli. Ale to pewnie bardzo trudno zrobić. Ogólnie polecam!

Jestem nadzwyczaj zaskoczony, tak dobrym Sci-Fi napisanym przez autorkę jeszcze najwyraźniej nieodkrytą przez społeczność. Autorka moim zdaniem zdecydowanie powinna kontynuować rozwój w tym kierunku.

Dobra, mocna, fajnie skonstruowana opowieść. Przeczytana głosem aksamitnym i powodującym przyjemny dreszcz. Gorąco polecam.

Kompletnie nie rozumiem jak to możliwe, że w świecie szitu, który nas zalewa falami akurat nikomu nie przyszło do głowy, by tę pozycję wyróżnić.
Historia jest świetna, literacko bez zarzutu, ciekawe nawiązania i jakoś nie widać zachwytu. Z Wami coś jest nie tak. Słyszeliście tego lektora? Nie zatonęliście w tej historii?

Dużo odwołań do klasyków Sci-Fi z czym autorka nie kryła się w trakcie promocji audiobooka. Momentami za mocno wulgarna lecz reasumując, to ciekawa pozycja i na pewno warta tych kilku godzin.

Niestety. żałuję czasu spędzonego z tą książkę. klisza na kliszy, nie trzymająca sie kupy fabuła, mnóstwo dziwnych i często niepotrzebnych opisów jak z taniego romansidła. zdecydowanie odradzam

Bardzo lubię pióro Agaty Suchockiej i choć tematyka niekoniecznie w kręgu moich zainteresowań, odsłuchałam do końca. Olbrzymią zaletą jest głos a użyczył go Filip Kosior. Widać wiele nawiązań do kultowych pozycji z cyklu science fiction ale autorka nie ukrywa tego a wręcz mówi co ją inspirowało. Dla miłośników gatunku wielka gratka :)

Bez oceny. Na siłę wulgarna. Sztuczne to niezmiernie i nawet jakieś zaczątki fabuły przez to zostają przyćmione. Być może gdyby nie chęć szokowania byłaby to nawet całkiem zjadliwa lektura. A tak w 1/3 odpuściłem dalsze słuchanie.

• 2020
  • Przesłuchane