Strażak Sam. Fajerwerki i pożar

Okładka książki Strażak Sam. Fajerwerki i pożar
praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Seria: Strażak Sam literatura dziecięca
literatura dziecięca
Strażak Sam
Media Service Zawada
2016-01-01
2016-01-01

więcej Więcej

Pięknie, ładnie, ale w opowieści starszy człowiek wychodzi na kompletnego idiotę po którym wszystko trzeba poprawiać. Zasady bezpieczeństwa TAK, robienie ze starszych ułomnych NIE!

• Dziecionkowe

Dodaj cytat z książki Strażak Sam. Fajerwerki i pożar