Lista, która zmieniła moje życie

Okładka książki Lista, która zmieniła moje życie Olivia Beirne Patronat LC
Okładka książki Lista, która zmieniła moje życie
Olivia Beirne Wydawnictwo: Albatros Seria: Mała czarna literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

więcej Więcej

Wyróżniona opinia i

Lista, która zmieniła moje życie

przeczytanych książek 1380 napisanych opinii 768

Postać głównej bohaterki jest bardzo irytująca. Naprawdę ciężko mi zapałać do niej jakąś sympatią.

Książka to typowa lekka i przyjemna zapchaj-dziura na jakiś wolny wieczór. Przeczytałam ją już jakiś czas temu i jednak z trudem przyszłoby mi bardziej szczegółowe opowiedzenie tej historii w tym momencie.

Sam pomysł jednak jest ciekawy i nakłonił mnie do zrobienia samej...

Pomysł na fabułę interesujący. Mnie jednakże nie spodobała się postać głównej bohaterki, która sprawia wrażenie histerycznej i pesymistycznej na dłuższą metę. Przez całą książkę jej postać bardzo mnie drażniła.

Przyjemna, fajna ksiazka. Zainspirowala mnie do stworzenia dla siebie takiej listy. Z główna bohaterka Georgia moglam przybic sobie "piatke" bo jest podoba do mnie i mysle ze nie tylko do mnie i więcej kobiet ma takie odczucia. Uwazam ja za jedna z tych ksiazek które warto przeczytać. Polecam

Przyjemna, szybko się czyta. Pozytywna, z delikatnymi akcentami komedii romantycznej. Jako przerywnik od cięższych lektur bardzo fajna :)

Co, by tu rzec o tej książce. Na początku zasypiałam przy niej, irytowała mnie główna bohaterka i w ogóle mnie nie bawił humor na wzór Bridget Jones,bo nie lubię. No i serio, cokolwiek Georgia zrobiła, to była klapa i milion kłopotów?! Na szczęście przed połową książki było już w miarę dobrze i wciągnęłam się w tę opowieść. Jednak wątek Amy chorej na stwardnienie rozsiane,...

Całkiem przyjemna książka na poprawę humoru. Czyta się szybko, niejednokrotnie można się pośmiać. Ma wszystko czego się oczekuje od tego typu literatury.

"Lista, która zmieniła moje życie" to debiut, na który postanowiłam się zdecydować w ramach wyzwania LC. Książka okazała się świetną lekturą, uroczą i zabawną, a w swojej lekkości potrafi również poruszyć ciężki temat. Historia nie jest zaskakując, raczej podąża ścieżką, które nie zaskoczy czytelnika. A mimo to podążanie tą drogą wraz z bohaterami jest bardzo dobrym...

Na półkach: , , , , ,

Jak na debiut literacki książka jest dobra. Lekka, zabawna opowieść akurat na wakacje.
Georgia z zawodu jest rysownikiem oraz kobietą po dwudziestce, która trzyma się swojej rutyny. Jej siostra tworzy dla niej listę rzeczy, które powinna zrobić przed trzydziestką.
Ta lista spowoduje że Georgia będzie musiała stawić czoła swoim niektórym lękom i wyjść ze swojej strefy komfortu.

Komedie romantyczne zarówno w wersji filmowej jak i książkowej zdecydowanie nie należą do moich ulubieńców. Czy to się zmieni...? 🤔

Poznajemy dwie siostry, Georgie oraz Amy. Oczywiście ich charaktery i podejście do życia diametralnie się różnią. Pewnego dnia kiedy Amy dowiaduje się, że nie będzie w stanie zrealizować swojej listy zadań do zrobienia przed 30stką prosi...

Z całej serii "Mała Czarna" ta książka zdecydowanie podobała mi się najbardziej. W pewnym momencie nawet polało się kilka łez.

1 039
  • 2020