ROZWIŃ ZWIŃ

Opowiadania, Ład serca

Okładka książki Opowiadania, Ład serca
Jerzy Andrzejewski Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Jerzy Andrzejewski. Prozy wybrane (tom 1) Seria: Biblioteka klasyków literatura piękna
literatura piękna
Jerzy Andrzejewski. Prozy wybrane (tom 1)
Biblioteka klasyków
Państwowy Instytut Wydawniczy
2020-02-17
2020-02-17
9788381960182
opowiadania Andrzejewski

więcej Więcej

Z lektury Andrzejewskiego płynie jeden wniosek: trzeba go koniecznie odkurzyć i sięgać po niego znacznie częściej. Bo pod jego wielką potrzebą atencji drzemią mocne opowieści o władzy, polityce, manipulacjach, ale też o zwykłych ludzkich emocjach, do których autor umiał docierać w sposób niezrównany.

Państwowy Instytut Wydawniczy wydaniem dzieł Bułhakowa wznowił „Złotą...

Dodaj cytat z książki Opowiadania, Ład serca