Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 50.00 zł

Ciemności kryją ziemię, Bramy raju, Idzie skacząc po górach

Jerzy Andrzejewski Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Cykl: Jerzy Andrzejewski. Prozy wybrane (tom 2) Seria: Biblioteka klasyków literatura piękna
9788381960205
Państwowy Instytut Wydawniczy
powieść polska malarstwo Andrzejewski Paryż krucjata dziecięca
Jerzy Andrzejewski. Prozy wybrane (tom 2)
literatura piękna
9788381960205
Biblioteka klasyków
powieść polska malarstwo Andrzejewski Paryż krucjata dziecięca

Z lektury Andrzejewskiego płynie jeden wniosek: trzeba go koniecznie odkurzyć i sięgać po niego znacznie częściej. Bo pod jego wielką potrzebą atencji drzemią mocne opowieści o władzy, polityce, manipulacjach, ale też o zwykłych ludzkich emocjach, do których autor umiał docierać w sposób niezrównany.

Państwowy Instytut Wydawniczy wydaniem dzieł Bułhakowa wznowił „Złotą...

• Komuna
  • 01. Epub+
  • Podwojone
  • 100 polskich
  • Obyczajowe
  • Polska

Jerzy Andrzejewski Ciemności kryją ziemię, Bramy raju, Idzie skacząc po górach Zobacz więcej