Himmelskriket

Mons Kallentoft Cykl: Komisarz Malin Fors (tom 12) kryminał, sensacja, thriller 319 str.
Data 1. wydania:

kryminał malin fors szwecja

Porównaj ceny i

Okładka książki Heroina Mons Kallentoft, Markus Lutteman
7,4
Heroina Mons Kallentoft, Ma...
Okładka książki Bambi Mons Kallentoft, Markus Lutteman
7,2
Bambi Mons Kallentoft, Ma...
Okładka książki Falco Mons Kallentoft, Anna Karolina Larsson
10,0
Falco Mons Kallentoft, An...

Mnie jak zawsze Mons nie zawodzi. Czekałam i się doczekałam. Dobry tom, a i Malin jakaś dojrzalsza. Czekam na kolejną część.

„Krzyk do nieba” jest bardziej obyczajowy, akcja nie pędzi, tak szybko, jak np. w „Pocałunku kata”, a autor do fabuły włączył sporo prywatnych wątków z życia komisarz Malin Forst. Podczas gdy policjantka pracuje nad sprawą morderstwa kobiety, jej córka Tove, wpada w bardzo poważne kłopoty. Czy kiedy w grę wchodzi być albo nie być własnego dziecka, można mieć jakiekolwiek...

W skwarny sierpniowy dzień mały chłopiec zostaje znaleziony martwy w samochodzie. Kiedy na miejsce dociera komisarz Malin Fors, jego matka siedzi pod drzewem, trzymając synka w objęciach. Wszystko wskazuje na to, że zapomniała o chłopcu śpiącym w samochodzie. Kobieta przeszła niedawno załamanie nerwowe i nie może polegać na swoich zmysłach ani pamięci.

Śledztwo szybko...

• Kryminał/Thriller/Sensacja