Wśród rekinów

Okładka książki Wśród rekinów Nele Neuhaus Patronat LC
Okładka książki Wśród rekinów
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Unter Haien
Media Rodzina
2019-10-16
2019-10-16
Miłosz Urban
giełda korupcja kryminał literatura niemiecka manipulacja niebezpieczeństwo Nowy Jork polityka przestępstwo szantaż Wall Street wyścig z czasem

więcej Więcej

chyba wolę Nelly Nuhaus w innym wydaniu, bardziej przypadły mi do gustu jej książki o charakterze kryminalno- sensacyjnym. Ta pozycja jest, jak dla mnie, zbyt rozbudowana, niektóre wątki niepotrzebne, inne zbyt obszerne, no i sam temat.. za sprawami inwestycyjo-bankowymi nie przepadam

Akcja rozkręca się dopiero w połowie książki i wtedy czyta się ją przyjemnie. Natomiast moim zdaniem jest to najsłabsza powieść Nele.

Świetny thriler!

Nie ukrywam - książkę, mimo jej zastraszającej objętości, pochłania się ekspresowo. Jest napisana niezwykle przystępnym językiem i finalnie można zarwać noc będąc ciekawym co wydarzy sie dalej. A dzieje się naprawdę dużo! Jest świat finansowy w swym jasnym i mrocznym świetle, są romanse i przyjaźnie, postacie są jasno zarysowane i dobrze się za nimi podąża.
Jedyną rzeczą,...

Nie spodziewałam się, że będzie mi odpowiadać wizja Nowego Jorku widziana oczami Niemki. Myliłam się jednak. Powieść, jak na standardy literatury rozrywkowej, jest bardzo dobrze skonstruowana i napisana. Jedyne, co mi przeszkadzało, to mentalność, niekiedy naiwność na granicy głupoty, głównej bohaterki, a także jej nieprawdopodobne szczęście. Rozumem jednak, że bez tego...

Na półkach: , , , ,

Zatraciłam się w tej książce naprawdę mocno,wciągnęła mnie i trudno mi się było oderwać od czytania.
Ciekawie napisany,bardzo dobry i zaskakujący thriller.
Czyta się doskonale.

Majstersztyk. Dopracowana w każdym najdrobniejszym szczególe. Trochę się jej bałam, bo ta tematyka nie jest moją ulubioną (chyba nigdy nie zrozumiem jak działa giełda), ale książka mnie zaskoczyła pozytywnie, nie mogłam się oderwać. Czytałam z wypiekami na twarzy i walącym sercem. Nie jest to typowy kryminał, z których znana jest autorka, ale na prawdę warto po nią sięgnąć.

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Kolejna ksiażka Nele. Calkowicie inna fabuła i gatunek. Intwresowała mnie fabuła i kilka wątków. Mimo grubości, nie miałam wrażenia, że się dłuży. Trochę słaba koncówka.
8 na szynach ;) /10

Książkę tę muszę zaliczyć do mojego nieulubionego gatunku infantylny romans. Bohaterka, która podobno jest tak inteligentna i taaka bystra, że wszyscy przy niej to "cieńkie bolki", nie rozumie najprostszych sytuacji, które ją spotykają, czyli jest denerwująco-irytująca głupia. Jeśli się wyłączy myślenie, to może uda się dotrwać do końca. Generalnie szkoda czasu.

• 2020
  • 2021
  • 2019
  • 2020
  • Ebook
  • Thriller/sensacja/kryminał

Dodaj cytat z książki Wśród rekinów