ROZWIŃ ZWIŃ

Three is a War

Okładka książki Three is a War
Pam Godwin Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Tangled Lies (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781975660277
Romance Erotica Menage M F M War > Military Fiction

więcej Więcej

Nie wiem dlaczego akurat taki jest tytuł tej części, bo tak naprawdę takiej typowej wojny w niej nie widać, chyba że mowa o jej wewnętrznej walce, która toczy się w Danni. Po spektakularnym porwaniu pod koniec poprzedniej części można by się spodziewać, że to sprawka wrogów Cole'a, że zapowiada się niezła akcja, a tu zonk, panowie postanowili pomóc Danni podjąć decyzję by...

Na półkach: , , , , ,

Tak, jestem emocjonalnym wrakiem po skończeniu tej książki i prawdopodobnie nie przeczytam kolejnego miłosnego trójkąta przez długą cholerną chwilę. Moje myśli wciąż są pomieszane i szczerze mówiąc nie mogę zdecydować, co myślę o zakończeniu. Ale ta trylogia zawładnęła mną całkowicie i cieszę się, że mogłam jej doświadczyć.
W takiej historii być zwycięzcą jest...

• 2020
  • 2020