ROZWIŃ ZWIŃ

Czwarta Strona
2019-10-30
2019-10-30

więcej Więcej

Nie każdy ma tyle empatii ,by się zająć osobą niepełnosprawną. Magda nie dała rady.

Na półkach: , , , ,

"Czasami trzeba coś stracić,
żeby zrozumieć, jaką ma wartość."

Książkę czyta się lekko od pierwszych stron, ale nie jest to błaha opowiastka. Pokazuje dylematy, na które trudno znaleźć właściwe rozwiązanie. Mam jedynie pewien niedosyt w zakończeniu, które w moim odczuciu zostało niedopowiedziane. Ale to też może być zaletą tej książki.

Cudowna książka. Pochłonęłam ją w niecałe dwa dni. I mimo, że jest lato a książka jest zimowa to super się czytało. Wciągająca, inspirująca, czasem smutna ale życiowa. Uwielbiam książki Agaty. I nie będę nic o niej opisywać bo sami musicie ją przeczytać i ocenić czy warta jest przeczytania i uwagi :)

Jedna z nudniejszych książek, które przeczytałam. Jedyna tutaj, która nic nie wniosła, nie wiem po co ja przeczytałam, raczej z nudów.

Życie Magdy przez kilka lat było sielanką, była szczęśliwą i spełnioną żoną. Wszystko zmienia się gdy Paweł w wyniku nieszczęśliwego wypadku zostaje sparaliżowany od pasa w dół. Mimo miłości i wsparcia jakie otrzymuje od kobiety swojego życia staje się gburowaty i nieznośny, nie potrafi zrozumieć dlaczego Magda jest wciąż przy nim uznając, że wszystko co dla niego robi,...

Dla każdego człowieka ważne jest mieć przy swoim boku osobę, która będzie dla nas wsparciem. Na dobre i złe, w zdrowiu i w chorobie. Jednak życie piszę różne scenariusze, które niekiedy weryfikują ludzkie ,,przysięgi”. Życie ludzkie ma to do siebie, że jest nieprzewidywalne i zmienne. To jakie mamy plany i jacy chcemy być często jest sprzeczne. Dodatkowo serce i rozum nie...

Strasznie przewidywalna i męcząca.

Bardzo lubie ta autorke, ale czytajac ta ksiazke strasznie sie męczyłam. Czegos mi w niej brakowalo. Troche malo sie w niej działo.
Zakonczenie troszke niedopracowane. Książka az prosi sie o ciag dalszy, jednakze nie wiadomo czy w drugiej czesci dzialoby sie cos więcej.

Ksiazka przyjemna, lekko się czyta, jednak oczekiwałam czegoś wiecej.

Książka przestroga? Często zaślepieni swoim dramatem, przestajemy dostrzegać tych, którzy stoją przy nas "pomimo". Wciągająca opowieść o utracie, ale również o swojego rodzaju heroizmie i poświęceniu. W tym wszystkim jednak "bierze górę" odwieczna potrzeba miłości, akceptacji, oddania... Wachlarz emocji, podyktowany trudnymi przeżyciami i niełatwymi wyborami. Zakończenie...

• 2019
  • 2020