Falling Fast

Okładka książki Falling Fast Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Falling Fast
Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2017-10-24
2017-10-24
Romance War Military Fiction

Gia to nieśmiała dziewczyna, która dla zabawy, w wolnym czasie, robi na drutach. Gdy dowiaduje się, że babcia, którą uważała od lat za zmarłą, żyje ale jej demencja się pogłębia, pakuje się i jedzie do małego miasteczka w Tennessee aby móc się zaopiekować schorowaną kobietą. Szczęście jej sprzyja gdy dostaje pracę w barze dla motocyklistów.
Colton to były Marines, który po wielu przejściach prowadzi obecnie bar przy wsparciu swojej rodziny. Czy przeszłość mężczyzny pozwoli mu otworzyć się na nowy związek z dziewczyną z Chicago, do której czuje silne przyciąganie od pierwszej chwili gdy ją zobaczył? Czy Gia znajdzie w sobie odwagę na nową znajomość z nowopoznanym mężczyznom?

Cudowna, tak mogę jednym słowem określić tę historię. Zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla kogoś kto lubi jednorożce i historie bez wielkich dram, bo dokładnie to znajdziemy w środku. Poproszę takich bohaterów jak Colton więcej. Męski, władczy, dominujący i od początku wiedzący kogo i co chce. Dla mnie idealny 😊

Colton to były Marines, który po...

Ciepła, spokojna i bardzo romantyczna a dla przełamania słodyczy znalazł się nawet delikatny dramacik.
Książka taka na raz, do przeczytania i szybkiego zapomnienia 😊

Książka taka na raz, do przeczytania i szybkiego zapomnienia 😊

Bardzo fajna pozycja aczkolwiek dla mnie trochę mało akcji z byłą narzeczoną. Czytając inne książki autorki czekałam na jakąś akcję kryminalną ale w tej części było tego mało i jak dla mnie troszkę zbyt pobieżne. Ale dla fanów autorki książkę polecam !A! I jak dla mnie ogromny plus za epilog po jakimś dłuższym czasie -uwielbiam ! A na tą autorkę zawsze można liczyć ;)

Lubię tą autorkę, ale powtarzający się ciągle ten sam schemat w jej książkach jest męczący.
Biedna dziewczyna najczęściej w tarapatach spotyka tego jedynego, który pomaga jej wyjść z kłopotów.
Nudne się to robi niema w tym nic odświeżającego.
Dla zabicia czasu można przeczytać.

Nudne się to robi niema w tym nic odświeżającego.
Dla zabicia czasu można przeczytać.

Jeśli spodobały wam się inne pozycje tej autorki, to tę też pokochacie.
Cukier, flirt i jaskiniowcy!
Ona - ma stateczną prace, przyjaciół i poukładane życie. To wszystko zmienia jeden telefon. Z dnia na dzień przeprowadza się by pomóc swojej chorej babci.
On - facet po przejściach. Gdy wraca rany z misji - a przez postrzał ma problemy z poruszaniem się - jego dziewczyna ot tak go zostawia. Od tej pory nie bawi się już w związki.
Wszystko zmienia się, gdy Gia zaczyna pracę w jego rodzinnym barze.
Czy będzie happy end? - Jasne!
Czy dostaniemy jakąś akcję? - Tak!
Czy od lukru płynącego ze stron książek będą boleć nas zęby? - Na sto procent!
;*

Jeśli spodobały wam się inne pozycje tej autorki, to tę też pokochacie.
Cukier, flirt i jaskiniowcy!

Colton po powrocie z misji nie spodziewał się że narzeczona go rzuci, ponieważ dostał kulkę i mógł już nigdy nie chodzić. Mimo to długa rehabilitacja i wiara bliskich sprawiła że stanął na nogi. Nie spodziewał się jednak że znów się zakocha, a wszystko za sprawą nowej dziewczyny, która przeprowadziła się do ich miasteczka by zająć się chorą babcią. Caro przychodzi do baru by znaleźć prace jako kelnerka,gdy wpada na Coltona. Miedzy tą dwójką od razu zaczyna ikrzyć. Niestety dziewczyna jest zastraszana przez byłą Coltona, która twierdzi że mężczyzna jest jej i do niej wróci. Z czasem gdy w mieszkaniu Caro wybucha pożar, Colton proponuje jej pokój w swoim domu co jak można się domyślić sprawi ze ta dwójka stanie się sobie bliższa niż kiedykolwiek . Bardzo dobra książka z zazdrosna i groźną byłą w tle. Polecam

Jak zwykle czytając książki Pani Reynolds poczułam się słodko i przyjemnie. Poznajemy tutaj Gia Caro, która przenosi się z dużego miasta do Tennessee, aby pomóc bliskiej osobie. Spotyka Coltona i od razu jest między nimi chemia. Colton to facet po przejściach, który wie, że taka kobieta jak Gia to skarb i zdecydowanie ją tak traktuje. Uwielbiam jego opiekuńczość i władczość. Na dodatek to jak szybko stają się sobie bliscy jest piekielnie słodkie, dlatego jeśli szukacie książki, która poprawi wam nastrój i chcecie poczuć ciepełko w sercu to zdecydowanie polecam książki Pani Reynolds.

Jeżeli ktoś już się zetknął z twórczością Aurory,to ta książka nie odbiega od pozostałych. Z pewnością przypadnie do gustu, bo napisana w spokojny sposób,bez szaleństw i zawirowań. Prosta, piękna historia miłosna,ale nie obejdzie się bez bólu i łez, bez zazdrości i zemsty. Szybko i przyjemnie się czyta, więc zachęcam do lektury.
Gia Caro prowadziła w Chicago bardzo lekkie,przyjemne życie. Choć oboje rodziców już umarło, dawała sobie radę z codziennymi problemami. Zamieszkała z najlepszą przyjaciółką- Natashą, pracowała w szkole i oddawała całe serce maluszkom,których uczyła. Nagła i niespodziewana informacja o żyjącej jeszcze babci, odmieniła jej przyszłość. Wyjazd do Tennessee, opieka chorą babcią,praca w barze i spotkanie niezwykle przystojnego mężczyzny,takie niespodzianki tam na nią czekały.
Colton Allyster jak przystało na żołnierza Marines, walczył i wycierpiał wiele, zmagając się z wieloma przeciwnościami losu. Sparaliżowany po postrzale, stracił nie tylko zdrowie,ale także narzeczoną. Lisa uciekła,bo nie wyobrażała sobie życia u boku męża, który mógłby poruszać się na wózku. Dzięki walce,wsparciu rodziny i ciężkiej pracy, wyszedł na prostą. Przyjazd młodej, pięknej i skromnej kobiety z wielkiego miasta, dały mu kolejny powód do radości. Miłość zawsze gdzieś na nas czeka, także na naszych bohaterów. Będą musieli się zmierzyć z problemami,ale dzięki nim, dowiedzą się o sobie wielu ,ważnych rzeczy.

Gia Caro prowadziła w Chicago bardzo...

Dodaj cytat z książki Falling Fast