Kiss Me Again

literatura obyczajowa, romans
angielski
9781913220044
romans 2019 erotyk M/M choroba psychiczna mental illness

Ludo i Aidan. Możliwe, że właśnie spotkałam moich ulubionych książkowych bohaterów.
Jestem pod tak ogromnym wrażeniem i tak bardzo poruszona, że dosłownie nie wiem co mam napisać.
Autorka mnie rzuciła na kolana tworząc postać Ludo, z jego dwubiegunówką. Byłam niezmiernie ciekawa i sceptyczna jednocześnie. Ale to jak trafnie wszystko opisała, jak dla mnie jego reakcje i...

• ✔ 2021
  • Przeczytane w 2020r.