The Sigmund Freud Files - Episode 08 Disease and Symptom

Okładka książki The Sigmund Freud Files - Episode 08 Disease and Symptom
Heiko Martens Wydawnictwo: Lübbe Seria: The Sigmund Freud Files kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
The Sigmund Freud Files
Lübbe
2018-05-18
Data 1. wydania:
2018-05-18
angielski

więcej Więcej

To już ostatnie spotkanie z Sigmundem Freudem jego córką oraz przyjacielem rodziny Karlem. W tym odcinku zagadka kryminalna którą muszą rozwiązać jest dość nietypowa, zarazem wręcz niemożliwa do rozwiązania.
Budynek byłego więzienia wiedeńskiego ma zostać poddany remontowi. Podczas przygotowywań do remontu w jednej z celi w skrytce zostaje odkryty dość osobisty dziennik...

Dodaj cytat z książki The Sigmund Freud Files - Episode 08 Disease and Symptom