The Sigmund Freud Files - Episode 07 Hatelove

Okładka książki The Sigmund Freud Files - Episode 07 Hatelove
Heiko Martens Wydawnictwo: Lübbe Seria: The Sigmund Freud Files kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
The Sigmund Freud Files
Lübbe
2018-05-11
Data 1. wydania:
2018-05-11
angielski

więcej Więcej

To już siódme spotkanie z Sigmundem Freudem jego córką Anną oraz komisarzem Gruberem. W tej części serii pacjentka Freuda, matka dwójki dzieci zostaje oskarżona o zabójstwo swoich dzieci. Freud wierzy w niewinność swojej pacjentki i zmusza swojego przyjaciela komisarza Grubera, który a propos również jest jego pacjentem o zwolnienie z aresztu oskarżonej.
Freud stąpa po...

Dodaj cytat z książki The Sigmund Freud Files - Episode 07 Hatelove