Horna Metal Magazine # Voices of Pomerania (2019)

dział redakcyjny Wydawnictwo: Wydanie własne muzyka
Wydanie własne
muzyka

"Zin - głos pomorza"
Dorwałem kolejnego Zin-a. Tym razem ktoś zrobił, coś naprawdę "mocnego" i dla mnie. Wspominkowy i tematycznie związany z kapelami "pomorskimi". Ogromna ilość materiału, zapisana drobnym drukiem na 140 stronach - robi wrażenie.
Autor z niejednego pieca chleb jadł i potrafi zadać właściwe pytanie. Wyciska rozmówcę jak cytrynę i robi to naprawdę...

• Prasa muzyczna

Dodaj cytat z książki Horna Metal Magazine # Voices of Pomerania (2019)