Oblicza śmierci. Niewiarygodna historia death metalu i grindcore

Okładka książki Oblicza śmierci. Niewiarygodna historia death metalu i grindcore
Albert Mudrian Wydawnictwo: In Rock muzyka
muzyka
Choosing Death: The Improbable History of Death Metal & Grindcore
In Rock
2020-10-30
2020-10-30
Jakub Kozłowski

„Oblicza Śmierci druga odsłona”
Drugie wydanie znakomitej historii Death Metalu i GrindCora robi wrażenie. Zostało uzupełnione o pewne fragmenty i dodano coś od polskich znawców tematu (Maria Konopnicka). Wydanie jest w eleganckiej twardej oprawie na przyzwoitej jakości papierze. Poprzednie wydanie miało ten papier lepszy. Pod względem treści nic się nie zmieniło (nie...

Bardzo dobra książka opisująca historię jednych z najbardziej ekstremalnych gatunków muzycznych.
Średnio byłem zaznajomiony z death metalem jak i grind corem, a dzięki tej książce mogę sobie poszerzyć swoją wiedzę plus mam listę nowych płyt do przesłuchania.
Kolejna książka wydawnictwa In Rock, która jeszcze musi popracować nad korektą, ale na szczęści już ilość błędów była...

Kompendium wiedzy o metalu ekstremalnym, koło którego nie można przejść obojętnie. Jest to książka, która przedstawia prawdziwą pasję młodych ludzi, którzy produktywnie postanowili wykorzystać rozpierającą ich energię. O młodości, poszukiwaniach, radości z życia, dojrzewaniu i próbie powrotu do najpiękniejszych lat młodości. Wszystko spajane wspaniałą muzyką, ciekawymi...

• Muzyka
  • 2021
  • Przeczytane (2021)
  • 52 w 2021
  • Chcę mieć

Dodaj cytat z książki Oblicza śmierci. Niewiarygodna historia death metalu i grindcore