Musick Magazine Nr 30 (1/2020)

Okładka książki Musick Magazine Nr 30 (1/2020)
Redakcja MUSICK Magazine Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska muzyka
muzyka
Magdalena Dorosińska
2020-06-10
2020-06-10
20849664

"Poziom na stałym dobrym poziomie"
Wydaje się, że Musick Magazine skończył definitywnie z eksperymentami. Przynajmniej pod względem graficznym. Obecna odsłona magazynu jest pod tym względem idealna. Wielkość czcionki nie męczy oczu. Układ zdjęć starannie przemyślany, to samo dotyczy rubryk stałych - do których zaczynam się przyzwyczajać.
Kolegium redaktorskie bardzo dobrze wykonuje swoją robotę, bez większych wpadek w wywiadach. Recenzje płyt są rozbudowane i wreszcie odzwierciedlają niuanse muzyczne krążków a nie gust recenzenta.
Zdarzają się drobne błędy - korekta jeszcze do doszlifowania. Za przykład podam pomylony tytuł najnowszego krążka Putrenance...
Jednak są to drobiazgi.
Z czystym sumieniem polecam ten magazyn i brawa za to, że komuś się chce.

"Poziom na stałym dobrym poziomie"
Kolegium redaktorskie bardzo dobrze...

Dodaj cytat z książki Musick Magazine Nr 30 (1/2020)