Musick Magazine Nr 30 (1/2020)

Redakcja MUSICK Magazine Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska muzyka
20849664
Magdalena Dorosińska
muzyka
20849664

"Poziom na stałym dobrym poziomie"
Wydaje się, że Musick Magazine skończył definitywnie z eksperymentami. Przynajmniej pod względem graficznym. Obecna odsłona magazynu jest pod tym względem idealna. Wielkość czcionki nie męczy oczu. Układ zdjęć starannie przemyślany, to samo dotyczy rubryk stałych - do których zaczynam się przyzwyczajać.
Kolegium redaktorskie bardzo dobrze...

• Prasa muzyczna

Dodaj cytat z książki Musick Magazine Nr 30 (1/2020)