Resist

K. Bromberg Wydawnictwo: Montlake Romance Cykl: Niegodziwe Rozrywki (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Montlake Romance
Resist
Niegodziwe Rozrywki (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Ma mojej półce mam już kilka pozycji od K. Bromberg, jednak po pierwszym tomie tej serii jestem pewna, że to będzie moja ulubiona. Książka porusza trudny temat i pokazuje, że nie wszystko złoto, co się świeci, a dokładniej nie każdy kto ma dużo pieniędzy i pięknie uśmiecha się na galach charytatywnych jest dobrym człowiekiem. Vaughn i Ryker to mieszanka dość wybuchowa....

Jest to pierwsza książka od dłuższego czasu, o której - odkładając ją w czasie czytania na chwilę - rozmyślałam o niej cały czas. Dawno nie czułam się tak zafascynowana tym, co czytam i miło jest sobie przypomnieć o tym.

Vaughn to silna i inteligentna młoda kobieta, która boryka się z demonami przeszłości, a część wydarzeń wyparła ze swojej pamięci. Razem...

To bardziej w typie 'niby fajna ale czegoś brak'. Chciałam skończyć jak najszybciej, nie przekonała mnie jakoś ich historia. Ale zakończenie wkurzyło na tyle, aby zacząć czytać drugą część.

Ciekawa, wciągająca z intrygą i z zakończeniem po którym od razu chce się sięgnąć po kolejną część.
Jest troszeczkę przerysowana i momentami cukierkowa, ale to mi wyjątkowo nie psuło przyjemności z czytania

Książka jest super. Pełna intryg i napięcia. Autorka stwoarzyla super historie. Bardzo wciągnęłam się w przeżycia Vaughn i Ryker.

Podobała mi się ta książka. Na odmóżdżenie idealna :-) Ciekawi bohaterowie. Niestety zakończenie było przewidujące, ale i tak sięgnę po drugą część.

Vaughn , piękna właścicielka agencji towarzyskiej ,,Niegodziwe Rozgrywki". Kobieta o wielu obliczach, która robi wszystko by swoją prywatność zachować tylko i wyłącznie dla siebie.
Ryker bogaty i przystojny, ale także arogancki prawnik, specjalizujący się w rozwodach.
Niby różni, a jednak bardzo do siebie podobni. Oboje charakterni i uparci, zawsze chcą postawić na...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Twórczość Bromberg znam m.in z serii Driven ale i pozostałych jej książek. Więc naturalnie jak tylko pojawiła się kolejna pozycja to chwyciłam aby ją przeczytać.

Opis wydawał mi sie bardzo ciekawy. Lubię gdy bohaterowie sa inteligentni, ścierają się ze sobą i równo walczą.
I tak na początku tej historii było. Vaughn była stanowcza, wiedziała czego chce, do czego dąży,...

Są czasami takie książki, które na wstępie potrafią przykuć uwagę czytelnika tak bardzo, że przez książkę się płynie.
Wręcz aż musiałam stawiać "Opór" by w domu coś zrobić 😂

Przejdźmy do konkretów.

Poznajemy kobietę o nietypowym (jak dla mnie) imieniu Vaughn Sanders. To kobieta o wielu twarzach, to kobieta która swoich spraw osobistych i prywatnego życia strzeże jak...

Ciekawa książka, ale czytało mi się ją ciężko. Spróbuję przeczytać następną część, może nie będzie tak opornie jak tutaj.

• 2020
  • 2020