Ring Girl

19/2024

Całkiem fajna, szybko się czytało. Polecam.

19/2024

Całkiem fajna, szybko się czytało. Polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

Z czystym sumieniem polecam.

RECENZJA
RING GIRL-K.N.HANER

Ona córka boksera o międzynarodowej Sławie, on pretendent do tytułu mistrza świata. Czy odnajdą się w świecie który oboje równie mocno kochają co nienawidzą? Czy tajemnice które skrywają nie przeszkodzą im w drodze do szczęścia? Zabierając się za tą książkę spodziewałam się lekkiego romansiku z gwiazdą sportu w tle ,czyli klimatu ,który w ost moich ksiazkach jest dość często spotykany.A okazało się że to owszem romans ale z lekką nutą kryminału oczywiście zabarwiony dreszczykiem emocji.. Bardzo mi się książka podobała, Uwielbiam powieści z motywem young adult, chociaż tutaj niektóre sceny na przykład relacja z carterem zostały mocno naciągnięte można było to skrócić w kilku kartkach ,poza tym nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Zemsta Niektórym ludziom potrafi tak bardzo uprzykrzyć życie zamiast iść do przodu i zapomnieć ,a przynajmniej próbować to wszystko na nowo roztrząsają i rozpamiętują. Historia pokazuje również jak bardzo ciężkie potrafią być relacje z toksycznym rodzicem i jak bardzo potrafią zniszczyć już dorosłym ludziom życie. Niemniej jednak książkę polecam , jeżeli po nią sięgniecie to na pewno spotka was pozytywne zaskoczenie i mile można spędzić przy niej wieczór .Taka typowa książka na zastój czytelniczy. daję jej ode mnie mocną 9
~Iva♡♡♡
#bookstagram#kochamczytać
#kochamksiazki#bokser #toksycznirodzice #trudnamilosc#kochajmysiebie#dobrzyludzie #milosclekarstwem#liczeksiazki#22ksiazkiprzeczytane

RECENZJA
RING GIRL-K.N.HANER

Lekkie czytadełko w sam raz na przełamanie zastoju czytelniczego.. Historia lekka, niezbyt głęboka. Szybko i przyjemnie się czyta 🙂

Fajna historia. Podobała mi się, więc polecam

Fajna historia. Podobała mi się, więc polecam

Akcja dzieje się zbyt szybko- czego bardzo nie lubię. Główna bohaterka wydawała mi się płytka i cały czas mnie irytowała. Akcja cały czas się ciągła i ciągła, ale jakoś dziwnie wciągała.

Początek obiecujący, nastawiłam się jednak na ciekawszą lekturę, niż faktycznie otrzymałam.
Kilka wątków niepotrzebnie mielone w kółko, np. relacja z Carterem, pod koniec też nieco nadmiernie namieszane z szalonymi wątkami, ale ogólnie na luźny, leniwy wieczór to przyzwoita książka.

Sięgnęłam po tę książkę z powodu kolorów na okładce 🙈 I mimo że nawrzucałam podczas czytania głównej bohaterce to jest ona godna uwagi.

Lekko napisana, opowiada o życiu pewnej dziewczyny mieszkającej w Nowym Jorku, która usilnie stara się uciec od swojej przeszłości. Nikt ze znajomych nie wie kim jest naprawdę i coraz swobodniej czuje sie w stworzonym przez siebie świecie.
Z czasem przeszłość spada na nią jak grom z jasnego nieba a wszystko zaczyna się w chwili kiedy daje się ponieść emocjom z utalentowanym i znanym bokserem.

Podczas lektury bardzo denerwowały mnie te ciągłe tajemnice, ale myślę że to kwestia podejścia, że lepiej wyłożyć kawę na ławę i patrzeć co się wydarzy. Samych epizodów opisujących seks między bohaterami było stosunkowo niewiele, jednak cała ich relacja aż emanowała pożądaniem.

Bardzo podobała mi się puenta całej historii, a w zasadzie dwie. Pierwsza to nieważne ile razy upadniesz, ważne jest to że podnosisz się i walczysz dalej naprawiając sytuację po popełnionych błędach. Drugą, ale nie mniej ważną jest to że każdy bez wyjątku zasługuje na miłość i szczęście ❤❤❤

Pozornie wydawał mi się to zwykły romans, ale okazało się, że nie tylko. Wątki kryminalne też się pojawiły, co sprawiło że książka była jeszcze bardziej wciągająca. Nie zabrakło też górscy scen 😉

Sama historia głównych bohaterów była pełna emocji. To co w życiu przeżyli było bardzo smutne. Ich opowieść była wzruszająca, ale i trzymająca czytelnika w napięciu. Oboje w życiu pogubili się, ale trudno im się dziwić kiedy nie mieli w życiu odpowiedniego "przewodnika". To oni dla siebie tworzyli "bezpieczną przystań".

Opowieść ta daje do myślenia. Pokazuje, że nasze ambicje nie powinny przerodzić się w obsesję, którą możemy spowodować wielką krzywdę sobie jak i innym. Owszem każdy ma prawo marzyć, ale one powinny być tylko i wyłącznie nasze, a nie przerzucone na kogoś innego. Każdy z nas powinien odpowiadać za swoje życie i nie ulegać innym. Choć to ostanie jest trudne, zwłaszcza jeśli tym kimś jest ktoś bardzo nam bliski.

Wciągająca akcja, szybko się czyta. Historia przedstawia brutalny świat boksu od środka. Dodatkowo pojawia się wiele innych wątków, m.in. miłosny czy problem choroby psychicznej. Polecam na jeden wieczór lub kilka :)

• Romans

Video