Ring Girl

Ring Girl
Wydawnictwo Kobiece
2019-07-03
2019-07-03
erotyka literatura erotyczna literatura polska namiętność niebezpieczeństwo pożądanie relacje damsko-męskie seks spotkanie szantaż

Eden – to z pozoru zwyczajna dziewczyna, studentka, młoda, ładna. Jest córką byłego mistrza boksu, późniejszego trenera młodych bokserów, który po aferze dopingowej odszedł w cień.
Logan – pretendent do tytułu mistrza, sportowiec z krwi i kości, kochający boks, spełniający niespełnione ambicje ojca, były podopieczny ojca Eden.
To dwójka z pozoru różnych ludzi, których połączy głębokie uczucie i nic nie stanie im na drodze, nawet skrywane tajemnice.
Ciężko mi porównać tą książkę do innych pozycji autorki, gdyż nie czytam takich książek, była dla mnie raczej odskocznią od innych gatunków.
Przyznam szczerze że historia tej dwójki mnie wciągnęła, ale nie polubiłam głównej bohaterki. Niby taka samodzielna, nie chce mieć kontaktu z ojcem, a korzysta z jego pieniędzy i jest wielce zdziwiona kiedy tatuś odcina ją od kasy.
Logan to postać, która wzbudziła moją sympatię, dążący do celu, ambitny, wie czego chce – mimo, że jego droga jest podyktowana przez kogoś innego.
Książkę czyta się szybko, autorka ma bardzo lekkie pióro do takich powieści – może nie są porywające i jakoś bardzo ambitne – ale pozwalają na oderwanie się. Końcówka bardzo mi się spodobała – dodała trochę dramatu do całej powieści. Plus za to, że autorka dodała epilog – dzięki temu wiemy co dalej dzieje się w życiu bohaterów. Nie obiecuję, że sięgnę po kolejne pozycję autorki, ale tą wam mogę polecić. Moja ocena to tylko albo aż 7/10.

To dwójka z pozoru różnych ludzi, których...

Na półkach: , , , , , ,

Eden Córką Trenera Boksu,wybuchowego,surowego tyrana,straciła matkę,gdy była mała stara się trzymać z daleka od swego ojca,żeby nie kontrolował jej,historia rozpoczyna się dziewczyny pewnego dnia zabiera się ze swoim najlepszym przyjacielem na Nowojorską Galę Boksu chce wystąpić tam,walczyć na ringu poznaje Logana chłopaka,predenta mistrza świata przez laty ich rodziny były zwaśnione i pokłócone ze sobą.
Logan pamięta Eden jak była małą dziewczynką przyjaźnili się obydwoje w dzieciństwie.
Zauroczona jestem historią piękną Eden i Logana,pod urokiem tej opowieści.
Pani Kasi.N.Haner przeczytałam "Drwala"pierwszą jej książkę świetną,zaczarowała mnie.
Uwielbiam takie powieści z gatunku Young Adult,a ta wzruszyła mnie i skradła mi serce,autorka warsztat pisarski ma bardzo dobry,pióro jej zachwycające jest,urocze,cudowne takie są moje odczucia.
Romans sportowy to coś co ja lubię spełniła me oczekiwania najśmielsze autorka,przekazała mnóstwo emocji,co zaskoczyły mnie,jak czytałam powieść porwała mnie mocno książka,w podróż fantastyczną udałam się wraz ze swoimi bohaterami,Logan to silny,odważny i twardy,a także niezależny to mężczyzna jest,natomiast Eden to waleczna,mądra i ładna kobieta wie czego pragnie.
Pokochałam tą piękną i niepowtarzalną historię dwojga młodych ludzi,co poznali się i nie zakochali się w sobie na samym początku,ale wybuchło między nimi pożądanie i namiętność.
Lecz kochają się oni i co za tym idzie nienawidzą,a miłość ich zwycięża wszystko łączy ich gorące uczucie i prawdziwa,silna miłość.
Z czystą przyjemnością przeczytałam tą cudną lekturę.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Ring girl" K. N. Haner to historia, która rozgrywa się w świecie boksu.

Logan jest dobrze rokującym zawodnikiem zmierzającym po tytuł mistrzowski.
Eden - córka byłego trenera Logana, przez którego niemal zakończyła się jego sportowa kariera.

Mimo, że ta dwójka spotkała się już wcześniej, chłopak nie rozpoznaje jej po tylu latach. Teraz nową relację zaczynają od kłamstwa. Czy uda im się zbudować stabilny związek, czy jednak jedno kłamstwo pociągnie za sobą kolejne?

Lubię książki z motywem sportowym. Jednak co do tej mam mieszane odczucia. Przez większą część akcja rozgrywa się powoli, spokojnie. Pod sam koniec zaczyna się coś dziać i według mnie dzieje się za dużo. Autorka miała bardzo fajny pomysł na powieść, jednak nie do końca to zagrało. Mimo wszystko książkę czyta się szybko i jest dobrym pomysłem na wieczorny relaks.

"Ring girl" K. N. Haner to historia, która rozgrywa się w świecie boksu.

Logan jest dobrze rokującym zawodnikiem zmierzającym po tytuł mistrzowski.

„Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu”.

Ring girl to jedna z wielu książek K.N.Haner, która przeze mnie zakupiona została całkowicie przypadkowo i okazała się miłym zaskoczeniem.

Pozycja zupełnie odmienna od pozostałych książek autorki, a jednak wciąż zachowuje w sobie naturalny styl pisarski, który zachwycał w innych pozycjach Haner.

Powieść, rzec można dość łagodna, tocząca się powoli i obiegająca maleńką dawką słodyczy. Rzecz jasna dramaty również się pojawiły, ale z pewnością nie było ich w nadmiarze.

Ring girl to zdecydowanie dobra książka, która posiada wiele zalet, ale również kilka wad. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jest po prostu wyważona — nie jest doskonała, ale też nie jest porażką literatury kobiecej. Zwyczajna opowieść zawarta w dość treściwych słowach (mniej niż 300 stron), która idealnie nadaje się na spokojny wieczór pod kocem i z herbatą w ręce.

Zacznijmy od zalet — książka nie jest przesycona seksem, co w tej historii jest strzałem w dziesiątkę. Emocjonalna więź Logana i Eden prezentuje się o wiele naturalniej, gdy nie ma w niej ciągłych seksualnych zbliżeń. Zamiast tego są emocje i więź a tego, jak się zdaje ostatnimi czasy, brakuje w literaturze kobiecej. Skrzywdzeni przez los (Logan to syn bogatego biznesmena, który zmusza go do ciągłego udawania a Eden to córka byłego mistrza boksu) wyglądają o wiele lepiej w świetle rozterek niż seksualności.

Dodatkowy wątek, który niesamowicie mnie przyciągnął to fakt, że bohaterowie nie byli ze sobą szczerzy od początku. Logan nie znosi ojca Eden a Eden cóż… nie przyznaje, czyją jest córką. Czy związek zbudowany na kłamstwie i ciągłych intrygach ma prawo istnienia? Musicie koniecznie się przekonać!

Historia piękna, ale są w niej drobne usterki. Po pierwsze znalazłam kilka błędów językowych, które najwyraźniej pominięto w korekcie.„Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu”.

Historia piękna, ale są w niej drobne usterki. Po pierwsze znalazłam kilka błędów językowych, które najwyraźniej pominięto w korekcie.Po drugie książka zdaje się napisana w naprawdę ekspresowym tempie i bez głębszego zastanowienia — jest szybka, krótka a niektóre wątki śmiało można by odrobinkę rozwinąć.
Mimo tych drobnych usterek całość prezentuje się naprawdę dobrze. Autorka pokazała miłość w obliczu brutalnego świata sławy i pieniędzy oraz cierpienia za grzechy rodziców. Jeśli szukacie pozycji zawierającej ból, cierpienie, ale także nadzieję i prawdziwe uczucie, to Ring Girl będzie strzałem w dziesiątkę.
Obok tej książki nie można przejść obojętnie!
Ring girl znajdziecie na stronie Wydawnictwa Kobiecego lub w innych portalach. Cena książki waha się od 10 do 30 zł w zależności od sklepu, ale niezależnie od ceny… warto!

„Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu”.

uwielbiam twórczość pani Kasi. świetnie się bawiłam czytając są książkę

uwielbiam twórczość pani Kasi. świetnie się bawiłam czytając są książkę

Bohaterowie mieli swój potencjał, ale został on całkowicie zmarnowany. Czułam, że główna bohaterka chciała, ale nie potrafiła skraść mojego serca. Plusem na pewno był jej ojciec i historia wokół niego i mężczyzny, w którym się zakochała. Motyw byłego trenera posądzonego o podawanie dopingu dawnemu, nieświadomemu podopiecznemu był naprawdę intrygujący, ale zawiodłam się na zakończeniu tego wątku i tym, że został tak dosłownie mimochodem pociągnięty (jakby na siłę).
Kolejny ojciec (głównego bohatera) okazał się "odrobinę" szalony, a gdy się o tym dowiedziałam, to już miałam ochotę dać mocnego plusa za tak ciekawy obrót spraw. Miałam, ale nie dałam, ponieważ zakończenie jego wątku było tragiczne, jakby został wprowadzony na prędce. Miał potencjał. Po raz kolejny zmarnowany.
Jednak plusem jest dla mnie fakt, że nie zauważyłam żadnych większych błędów, dzięki czemu płynnie brnęłam przez tekst.
Ach, i jeszcze sceny erotyczne, które się tu przewinęły! Dosłownie się przewinęły. Nie zwróciłam na nie większej uwagi, bo jej zwyczajnie nie przykuły.
Nie było ich też wiele, ale tego nie uważam za minus.
Niestety nie było w tych scenach niczego, co wzbudziłoby moje zainteresowanie i rozpaliło zmysły.

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Kasi. Aż wstyd się przyznawać 🙈 wiem, że ma wiele wspaniałych książek ale cały czas leżą na półce i czekają 🤦‍♀️🙃 na pewno je przeczytam, obiecuje 🤞😉

Stwierdzam, że ta książka to miła lektura na wieczór, może dwa. Brakuje mi w niej przesłania, jakieś głębszej wartości. Nie mam po tej lekturze żadnych przemyśleń nad własnym życiem. Nie ma żadnego WOW w tej książce 🤷‍♀️ tak na prawdę za kilka dni zapomnę o czym była ta książka. 🙈 takie moje skromne zdanie.

Nie polubiłam głównej bohaterki. Z drugiej strony potrafiła sobie poradzić kiedy ojciec ją odciął od finansów. Z drugiej strony nie potrafiłam zrozumieć jej zachowania. Według mnie jest rozpieszczoną hipokrytką. 😠

Nie mniej, polecam z całego ❤

To moje drugie spotkanie z twórczością K.N. Hanner. Czy szczęśliwe? Cóż, powiedzmy, że obie jej książki raczej średnio mi się podobały. Nie ma w sumie konkretnego powodu, dla którego tak się stało. Po prostu czegoś mi brakowało w tych historiach, czegoś, co by je wyróżniało.

Po "Ring Girl" chciałam sięgnąć już dawno. Podobał mi się zwłaszcza tytuł i bardzo chciałam przeczytać coś, co opowiadałoby historię dziewczyny, która wychowywała się na ringu. I pewnie z tego powodu ta książka nie przypadła mi do gustu. W końcu ring girls to nie boksujące się dziewczyny, tylko skąpo ubrane kobiety, zapowiadające kolejne rundy walki. Tak, mój błąd. Powinnam była wcześniej zajrzeć do słownika.

Książka ogólnie nie jest zła. Po prostu nie jest tym, czego się spodziewałam. albo po prostu mój gust ewoluuje i to, co podobało by mi się jeszcze rok temu, teraz już wywołuje rozczarowanie.

To było trochę przesłodzone, niedojrzałe emocjonalnie i niestabilnie psychicznie. Jednak całkiem przyjemne i szybkie do czytania. Spodziewałam się czegoś innego, ale było całkiem nieźle.

Uwielbiam

Uwielbiam