Niebezpieczna gra

Okładka książki Niebezpieczna gra Emilia Szelest Patronat LC
Okładka książki Niebezpieczna gra
Emilia Szelest Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Weronika Kardasz (tom 1) kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Policjantka

Link do recenzji

496 70 382

Kolejna płytka historia, romans i bohaterowie przewidywalni, bez wyrazu. On, aktor, to trochę taka ci*a, ona twardzielka, za bardzo to przerysowane, brak męskości w mężczyźnie, a kobiecości w kobiecie.

Zapowiadało się ciekawie, ale szybko książka przestała być interesująca. Niektóre dialogi zbyt żenujące. Bohaterowie oderwani od rzeczywistości. Cała historia tez dosyć absurdalna. Plusem jest to, ze szybko się czyta.

Tyle czasu zbierałam się za czytanie serii o Weronice Kardasz, że moja obsuwa stała się już swoistym żartem między mną i autorką 🤣 Co więcej, ani ja ani ona nie wierzyłyśmy, że w końcu znajdę na nie czas 🙈
Ale zrobiłam to!
Już sam prolog totalnie mnie rozwalił i moja pierwsza myśl to: "Matko, jak tak zaczyna, to co będzie dalej?"😱 No a dalej to była Emilia w czystej postaci 🤩 Świetna fabuła skonstruowana w taki sposób, by czytelnik niczego się nie domyśli, a stałe zastrzyki adrenaliny sprawiały, że musiałam trzymać się na baczność by nie przegapić czegoś ważnego ❤ Bohaterowie serii zostali świetnie wykreowani, nie tylko ci pierwszo ale i drugoplanowi 🤩 Poczucie humoru w tej książce doprowadza do napadów śmiechu, parskanie śmiechem weszło mi przy tej książce w nawyk🙈 Połączenie romansu z wątkiem kryminalnym to jak zawsze genialne rozwiązanie a samo zakończenie jest idealne - nie zostawia nas ze znakami zapytania, ale sugeruje, że to nie koniec 😈 Bardzo polubiłam postać Weroniki, mogę nawet powiedzieć, że ją podziwiałam, ale też trochę współczułam 😏 Akcja w Bieszczadach wywołała na mojej twarzy stan romarzenia i tylko w jednym momencie miałam ochotę zabić autorkę....jak mogłaś! Muzyka to rzecz święta no 🙈 Zgłaszam się na ochotnika, by razem z Werą dokonać zemsty 😡🔥
Świetny początek serii i już jestem ciekawa, czym jeszcze nas ta piekielna parka zaskoczy 😈🤣 Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Kardaszowej i Reja...polecam ❤

Ale zrobiłam to!

Tyle razy sobie mówiłam: nie zabieraj się za romanse bo wiesz jak to się skończy. Tym razem również skończyło się jak zawsze, czyli rozczarowaniem, niesmakiem i poczuciem cringeu.

Nawet nie chodzi o samą książkę bo pomysł na nią był całkiem ciekawy tylko wykonanie nie wyszło. Dialogi to jakiś dramach, prowadzenie akcji też i do tego bohaterowie, których chyba bardziej nie lubię niż lubię. Na początku było jeszcze znośnie i momentami byłam zaciekawiona ale im dalej tym było gorzej. A końcówka to już w ogóle jeden bełkot. Tyle absurdalnych zwrotów akcji, że w pewnym momencie zupełnie straciłam zainteresowani tym jak to się skończy.

Raczej są nikłe szanse na to żebym sięgnęła po kolejne części serii. Po całkiem dobrych ocenach na Lubimy czytać myślałam, że trafię na coś ciekawego a tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że tego typu książki po prostu nie są dla mnie.

Weronika wymiata😁

Weronika wymiata😁

Na półkach: , , , , , ,

Byłam mocno uprzedzona do tej książki. Teraz jest mi z tego powodu głupio.
"Niebezpieczna gra" nie jest czymś ambitnym. Nie jest to też pełnokrwisty kryminał, jak u Piotrowskiego czy nawet Mroza. Ale - jak się przy tej pozycji świetnie bawiłam! Serio, tak bardzo potrzebowałam książki, gdzie mogłam całkowicie się oderwać od rzeczywistości, i zatracić się w wątku romansowym. Perypetie Weroniki i Przemka czytałam z wypiekami na twarzy, zwłaszcza przy pierwszej połowie powieści, ponieważ niezłe riposty leciały w obie strony. A otoczka kryminalna? Bardzo pomysłowa, chociaż mi bardziej podobały się relacje głównych bohaterów. Z nienawiści do miłości, tak to wyglądało 😉
Jeśli ktoś chce się odprężyć, to przy "Niebezpiecznej grze" znajdzie wszystko, co dobre czytadło powinno mieć.

Byłam mocno uprzedzona do tej książki. Teraz jest mi z tego powodu głupio.

Dziwię się sobie, że ją skończyłam. Stylowo i fabularnie na poziomie pierwszej lepszej historii z Wattpada. Na początku momentami była wciągająca, ale im dalej tym gorzej. Ostatnie kilkadziesiąt stron naszpikowane bezsensownymi plot twistami byle zaszokować, a ja tylko coraz bardziej przewracałam oczami.

Bardzo przyjemnie się to czytało. Jestem zaskoczona, że wcześniej nie wpadły mi w ręce książki autorki. Czy ksiazka jest idealna, nie I pewnie można się do paru rzeczy przyczepić ale napisana jest tak, że nie widomo kiedy się kończy. I z pewnością sięgnę po kolejne książki.

Uwielbiam takie książki!!! Nie ma nudy, ciągle się coś dzieje, zwroty akcji i wątek miłosny :) Polecam bardzo, sięgam po następne z tej serii.

Ostatnio siedzę w klimacie kryminał z wątkami erotycznymi. Tak trzeba je nazwać, choć rozwijają się na dobre w kolejnych tomach. Nie ma w tej książce niedopowiedzeń, trochę zbyt przewidywalna? Wszystko układa się jak puzzle? Nie wiem czy to jedynie moje odczucie - co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze się ją czyta i ocena 8 jak nic zasłużona.

Video

Video