Niebezpieczna gra

Oficjalne recenzje i

Policjantka

[ 14 ] Link do recenzji

No i gdzie tu jest "Połączenie ostrego "Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst! " ??? Bo ja nie znalazłem!

Na półkach: , , , , , ,

Fajna, przyjemna historia, bardzo szybko się czyta. Można się odprężyć.

Co do tej książki mam mieszane uczucia. Z jednej strony porywcza, akcja zaskakuje i nie ma nudy, z drugiej strony fakt, że historia odbywa się w Polsce a do tego nie jestem przyzwyczajona sprawia, że być może czuje niedosyt. Może chodzi o erotykę albo dialogi, lecz napięcie było utrzymane przez cały utwór. Jak wy uważacie? W moim przypadku książka przeczytana jednym tchem,...

Śwista pokochałam całym swoim serduszkiem, ale Pani Emilia również przypadła mi do gustu, bardzoooo. Fajna, lekka pozycja, która czyta się sama. Przyjemne dialogi, choć wulgarne. Ale jak dla mnie nie rażą. Seks... E tam Seks, sama realcja i to napięcie między bohaterami wystarczy. Sięgam po kontynuację z zaciekawieniem.

Połączenie ostrego "Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst!

Kobieta jest jak broń. Nie wolno się nią bawić.

Intrygującą książka autorstwa @emiliaszelestofficial “Niebezpieczna gra” od @wydawnictwo.kobiece , to opowieść pełna akcji, w której nie brakuje też dobrego humoru. Bohaterką książki jest Weronika, pracująca w wydziale kryminalnym stołecznej policji....

Książka przyjemna, ale mało tu sensacji, thrilleru czy kryminału, na podium postawiłabym ją w kategorii romansu.
Dużo opisu relacji pomiędzy bohaterami, rozkwitu tego związku, uczucia,
natomiast samej akcji nie tak wiele,
mimo to polecam, przyjemna lekturka na wieczory :)

Na półkach: , , , , ,

Fajny pomysł, czyta się lekko i przyjemnie ale nic poza tym. Polubiłam Weronikę, natomiast nijak nie mogłam przekonać się do Przemka. Ale dla relaksu przeczytać można.

Nie wiedziałam, ze to jest tak fajna historia. A zbierałam sie do tej książki kupe czasu.
Od początku Werka mi sie spodobała, ten charakterek było można wyczuć. A Rej.. No miałam ochotę go utopić niezliczoną ilość razy ale dał radę chłopak. "Nawrócił się" więc ma wybaczone. "Było romantycznie, w ... romantycznie" pamiętaj, żeby powiedzieć matce 😁

Bardzo miło mi się czytało tę książkę. W pewnym sensie czułam się podobna do głównej bohaterki, przez co jeszcze bardziej "żyłam" opowieścią. Jest to naprawdę dobry romans z dreszczykiem!

Sięgając po "Niebezpieczną grę" byłam ciekawa jak uczucie, między znanym aktorem a niepokorną policjantką, może być groźniejsze niż mafia. Takie właśnie słowa znajdziecie na okładce i chyba tylko tam. Osobiście nie odczułam takich emocji podczas czytania.
Drugim minusem, jaki napotkałam na początku książki, były krótkie i suche zdania. Na szczęście skończyły się one wraz z...

Dyskusje

1 433