Mój Torin

literatura obyczajowa, romans
Maciej Olbryś

Okładka książki Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webster
7,6
Zepsute laleczki Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Nowa laleczka Ker Dukey, K. Webster
7,5
Nowa laleczka Ker Dukey, K. Webst...
Okładka książki Daddy Me Ker Dukey, K. Webster
0,0
Daddy Me Ker Dukey, K. Webst...

Ciekawa książka. Nieprzewidywalna, porusza temat chorób neurologicznych i jest mysle wileu z nas potrzebne. Lekko sie czyta.

Wow! To nie jest jakiś tam zwykły romans jakich mnóstwo. Autorka próbuje dotknąć trudnego tematu chorób neurologicznych i udaje jej się to w sposób doskonały. Opisuje świat emocji ludzi dotkniętych autyzmem i ADHD. Książka jest świetna. Zapada w pamięć. Naprawdę mocna. Polecam.

Bardzo podobała mi się ta książka. Fajnie spędziłam z nią czas. Szybko się czyta. Nie mogłam oderwać się od niej. Wzbudzała we mnie wiele emocji. Porusza niełatwy temat. Zakończenie i wytlumaczenie mnie zaskoczyło, ale pozytywnie. Zdecydowanie polecam.

Powiem tak, nie wiem dlaczego zwlekałam tyle czasu z jej przeczytaniem. Książka jest bardzo wzruszająca, porusza bardzo ważny temat, którego nie ma w innych książkach.. cudowna jednym zdaniem.
** Casey już od małego nie ma w życiu łatwo. Porzucona w Boże Narodzenie przez matkę narkomankę, zostaje znaleziona przez pastora w żłobku odziana jedynie skromnym kocykiem. To, że...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

przeciętna . do przeczytania i nic więcej

Niezwykła historia, której bohaterami są ludzie z zaburzeniami m. in. z autyzmem.
Często takie osoby myślą tak samo jak zdrowa część społeczeństwa. Jedynie ciało nie chce współpracować z umysłem, ale to nie znaczy, że nie czują i pragną tego samego co my. Zdrowe osoby postrzegają ich przez pryzmat ułomności, nie zagłębiając się w ich uczucia.
Jest to w przepiękny sposób...

Mój Torin książka od której nie da się oderwać.
Kokainowa Casey, dziewczyna której matka narkomanka porzuciła jako noworodek. Jest przerzucana z jednego domu zastępczego do drugiego. Jest trudnym dzieckiem, innym gdyż choruje na ADHD. Przed jej pełnoletnością pojawia się bogaty, przystojny mężczyzna i proponuję jej aby zamieszkała razem z nim i jego bratem.
Czy Casey się...

"Mój Torin" powieść, którą czyta się niezwykle szybko. Wciągnęła mnie od samego początku. To historia pokazująca perspektywę i trudności osób odmiennych od większości społeczeństwa, a także ich prawo do milosci. Czy odmienna była Casey? Myślę, że w takim samym stopniu, jak każdy. Jej problemy wynikały raczej z napiętnowania przez nieprzyjemną przeszłość i oczywiście...

✔️Macie takie książki przez które płaczecie?
✔️Macie takie książki, gdzie opis Was zachęcił, a treść okazała się całkowicie inna? Lepsza niż opis?✔️ Macie takie książki, o których będziecie długo pamiętać?
➡️Ja mam kilka.... I właśnie doszła do nich kolejna pozycja, a jest nią "Mój Torin"
Bohaterami książki są Casey, Tyler i Torin. Casey to 18-latka, wychowywana przez...

Piękna wzruszająca książka

Dyskusje