Władcy czasu

Nominacja w plebiscycie 2020
Eva García Sáenz de Urturi Wydawnictwo: Muza Cykl: Trylogia Białego Miasta (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Los seniores del tiempo
Data 1. wydania:
2018-10-02
Katarzyna Okrasko
Muza
literatura hiszpańska
Los seniores del tiempo
Trylogia Białego Miasta (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Okrasko
literatura hiszpańska

Wyróżniona opinia i

Władcy czasu

Władca czasu” to zakończenie trylogii Białego Miasta. Jak już pisałam w poprzednich recenzjach poprzednie części z tej serii niesamowicie mi się spodobały. Zobaczmy czy autor przekonał mnie do ostatniej.

Vitoria, rok 2019. Nieznany autor, ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz, publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej...

Tu kończy się moje polowanie zaczyna się Twoje! ;-) Zdecydowanie polecam!!! :) :) :)

Wspaniałe zakończenie trylogii! :) Jak dla mnie poziom utrzymany! :)
Trzeba było się przestawić skacząc pomiędzy latami - nie było tego w poprzednich częściach - ciekawe zagranie
Podobało mi się tło historyczne.

Zdecydowanie ubolewam, że to koniec przygód Krakena
Ale liczę, że jeszcze...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szkoda, że to ostatni tom trylogii białego miasta, polubiłam bohaterów, a styl pisania autorki wyjątkowo przypadł mi do gustu.

Tym razem tajemniczy autor o pseudonimie Diego Veilaz wydaje powieść zatytułowaną "Władcy czasu". To historia opowiadającą o wydarzeniach, które rozegrały się w średniowiecznej Vitorii. Problem pojawia się kiedy współcześni Vitorczycy stają się...

Doskonałe uwieńczenie trylogii, dopieszczona z dbałością o najmniejsze szczegóły książka. Mimo to najlepszy w mojej ocenie był tom pierwszy.
Polecam całą trylogię.

Trylogia ℂ𝕀𝕊ℤ𝕐 𝔹𝕀𝔸Ł𝔼𝔾𝕆 𝕄𝕀𝔸𝕊𝕋𝔸 jest z pewnością niezwykle ciekawą i wciągającą serią.Mam ona swój nieoparty urok i klimat.W niej także odnajdziemy szereg różnych gatunków,które wspólnie tworzą oryginalna i nietuzinkową fabułę.Autorka przy tworzeniu każdej z tych części wykazała się ogromną pomysłowością oraz wyobraźnią.
Zatem jeśli chodzi o ten...

Szkoda, że to już ostatnia część. Również bardzo mi się podobała, jednak dla mnie nieco słabsza niż poprzednie części 9/2021

Niezwykłe zakończenie trylogii. Autorka wspina się na wyżyny umiejętności narracyjnych zabierając nas w podróż do przeszłości. Trzecia część podobała mi się jeszcze bardziej niż poprzednie.

Najmocniejszym ogniwem książki jest narracja z dwunastego wieku. Nie mogłam oderwać się od wspomnień hrabiego Vegi. Historia oblężonego miasta, mieszkańców skazanych na głodowanie,...

Ciut gorsza od poprzedniego tomu, mnie trochę momentami nudził jeden z głównych wątków. Zakończenie nie porwało mnie. Ogólnie książka ok, jednak moim ulubieńcem pozostaje tom II.

Dawno nie czytałam czegoś takiego dobrego jak cała trylogia białego miasta. Kryminał historia romans wszystkiego po troszku ale z wyczuciem i smakiem. Jestem zachwycona żałuję że już skończyłam czytać ostatnia stronę książki....

Kolejna odsłona działań Krakena, Alby i współpracowników z Wydziału Kryminalnego. Tym razem równie ważna i wartka jest też część poświęcona historii z czasów średniowiecznych. Jak zwykle puzzle się w końcu układają w całość, a finał zaskakuje. Stan zaczytania gwarantowany. Trzyma poziom poprzednich części!

Dyskusje

1 765