Nieodgadniona

Okładka książki Nieodgadniona Remigiusz Mróz
Okładka książki Nieodgadniona
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: Damian Werner (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Damian Werner (tom 2)
Filia
2019-01-30
2019-01-30
literatura polska mężczyzna miłość nienawiść porwanie poszukiwanie przemoc thriller thriller psychologiczny trauma zemsta

Wg mnie troszkę gorsza od poprzedniej części ale nadal dobra na długi wieczór:)

Wg mnie troszkę gorsza od poprzedniej części ale nadal dobra na długi wieczór:)

Ciężko się czytało o kolejnych poniżeniach Kasandry. To co ja spotkało w pierwszej części byłoby wystarczające. Podobał mi się rozwikłany w końcu wątek Ewy i to jak Werner oprzytomniał po latach.

Miałam nadzieję że odnajdę w tej książce odpowiedzi na pytania z pierwszej części i... zawiodłam się. Nie wiem co w końcu było prawdą a co kłamstwem. Jednak nie to jest najgorsze - trudno uwierzyć w te wydarzenia i emocje bohaterów. Pierwszą część czytałam z zaciekawieniem, tą z oczekiwaniem na rozwiązanie tej plątaniny i to bez satysfakcjonującego finału. Szkoda...

Słabsza od pierwszej części, trochę za dużo wątków i histori opowiedzianych przez roznych bohaterow aż można się pogubić co miało miejsce a co było zmyślone

No co ja się będę rozpisywać- moim subiektywnym zdaniem jeszcze gorsza niż część pierwsza. Niemożliwie pogmatwane, żenująco udziwnione i całkowicie bez logiki. Jeden plus, że szybko się kończy. Jak można tak dobrze napisać coś tak złego?

Napisane nieźle, ale fabuła przekombinowana, rozwiązanie głównego wątku, zapoczątkowanego w I tomie mało wiarygodne i w sumie nadal nie bardzo wiadomo co jest prawdą a co nie.

jest to kontynuacja ksiażki Nieodnaleziona.Napisze to tak, o ile przez pierwsza cześć autor delikatnie

prowadził nas za rączkę na spacer,by na końcu zafundować nam bieg na oslep i zderzenie ze ściana zaskoczenia, tak druga część to już jazda bez trzymanki,od jednej akcji do drugiej momentami nawet trudno było nadarzyć za fabuła jakby porwać się na

maraton, nigdy w życiu nie biegajac przypuszczam,że stali czytelnicy sa przyzwyczajeni do tego tempa, ja nie byłam na to przygotowana,ale

przetrwatam i musze przyznać,że ksiażke zakończyłam przetyrana,ale w pozytywnym słowa tego znaczeniu i do teraz myśle czy jestem usadysfakcjonowana zakończeniem,biję się z myślami,troche mi sie podoba,a troche nie,ale to chyba dobrze świadczy o książce i z tym was

zostawie.Bardzo polecam ta serie!

maraton, nigdy w życiu...

Mam mieszane odczucia. Oczekiwałam, że w drugiej części wszystko się wyjaśni, a tak naprawdę przez cały czas aż do samego końca dalej nie wiadomo (według mnie) co jest prawdą, a co nie. Właśnie to zakończenie rozczarowało, bo jednak chciałoby się mieć już wszystko podane jak na tacy. Akcja też jakoś mi się dłużyła o wiele bardziej niż w pierwszej części, tutaj też dużo rzeczy wydawało mi się zbytnio zagmatwanych, często się gubiłam i musiałam wracać parę stron wstecz. Zdecydowanie niższa ocena niż w przypadku Nieodnalezionej, ale seria dobra, tylko czuć niedosyt i chciałoby się więcej.

Plus dla autora za szczegółowe i zgodne z historią odmalowanie Opola z okresu późnego komunizmu; poza tym szybko się czyta, akcja zagmatwana, niektóre wątki mało wiarygodne, pewne kwestie niezamknięte w "Nieodnalezionej" zostają wyjaśnione. Szału nie ma.

Dobra, ale oczekiwałam czegoś więcej. Zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało.

Dobra, ale oczekiwałam czegoś więcej. Zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało.

• Przeczytane 2019
  • Remigiusz Mróz