Inna

Max Czornyj
kryminał, sensacja, thriller 352 str.
Mroczna strona
Filia
kryminał, sensacja, thriller

Mroczna strona
Filia
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Okładka książki Balladyna Łukasz Orbitowski, Gaja Grzegorzewska, Małgorzata Rogala, Robert Małecki, Marek Stelar, Alek Rogoziński, Marcel Woźniak, Max Czornyj
6,8
Balladyna Łukasz Orbitowski, Ga...
Okładka książki Opowiem Ci o zbrodni 2 Małgorzata Fugiel-Kuźmińska, Michał Kuźmiński, Joanna Opiat-Bojarska, Marta Guzowska, Wojciech Chmielarz, Katarzyna Puzyńska, Igor Brejdygant, Max Czornyj, Michał Fajbusiewicz
7,7
Opowiem Ci o z... Małgorzata Fugiel-Kuź...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Kim jestem?

10 Link do recenzji

"Inna" jest to moje pierwsze spotkanie z tym autorem, więc nie miałam jakichś większych oczekiwań. Spodobał mi się opis książki, który w zasadzie oddaje idealnie to co dzieje się na kolejnych stronach.
Gdybyście kiedyś obudzili się i zupełnie nie pamiętali kim jesteście, gdzie jesteście, a jedynie mieli kartkę z informacją, że macie tylko 48h zanim znowu stracicie pamięć i...

Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Nie bardzo przepadam za stylem pisania Czornyja, mimo to zdarza mi się sięgnąć po jego książkę ze względu właśnie na te zakończenia, które bardzo często mnie zaskakują. Nie zawiodłam się i tym razem.

Moje pierwsze spotkanie z MC, ale chyba nie ostatnie. Thriller, którego nie da się zapomnieć. "Chore" więzi rodzinne, które mają wpływ na postępowanie (tragiczne) ich członków.

Dla mnie bardzo dobra, przetrzymał mnie do przedostatniej strony i zrobił woltę maksymalną, dawno żaden autor mnie tak pozytywnie nie zaskoczył. Skupiamy się tak bardzo na akcji, jej dynamice, skutkach, przyczynach, że do samego końca gubimy się w teoriach i podejrzeniach kto, co i komu tak naprawdę i bach!!! Bardzo, bardzo polecam, czyta się na jednym wdechu :)

Totalny gniot już nie sięgnę po tego autora poprzednia książka też mi się nie podobała ,...strata mojego czasu

Mikolaj Popławski ,nie wie kim jest.. Czy jest porywaczem ? Czy jest gwałcicielem ? Czy może poprostu zwyrodnialcem ? Czy Izabela jest jego ofiarą ? Czy każdy może byc morderca ? Nikt nie jest idealny ,każdy ma ciemna stronę. Czy to sprawia że wszyscy jesteśmy w pewnym stopniu psychopatami ? Oczywiste jest że dzieciństwo wpływ na nasze wybory życiowe i geny .
Książkę...

Mikołaj Popławski budzi się w luksusowej rezydencji nad Bałtykiem. Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego.
W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę. Czy to możliwe, że jest porywaczem? Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny, aby usłyszeć o sobie prawdę?

Kilka rezydencji dalej czeka matka. Być może nawet nie ma się o co martwić. Może wszystko jest w...

Mikołaj Popławski budzi się w luksusowej rezydencji nad Bałtykiem.Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego.
W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę.
Czy to możliwe,że jest porywaczem?
Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny,aby usłyszeć o sobie prawdę??? Czytam i przysypiam🤣🤣🤣
Czytam,czytam..co to k...wa jest???😱😱😱
Jakiś bełkot naćpanego gościa i...

Ksiazka faktycznie wyciąga. Pochłonęłam jednego dnia. Polecam fanom thrillerow psychologicznych.

Bohater przez całą lekturę tak na prawdę nie wie kim jest i nie pamięta ostatnich miesięcy. Wszystko rozstrzyga się dopiero na ostatnich stronach książki. Bardzo wciągający i trzymający w napięciu thriller.

Dyskusje

• 2019