Podejrzany

Nominacja w plebiscycie 2018
Paulina Świst Wydawnictwo: Akurat Cykl: Prokurator (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Akurat
literatura obyczajowa; thriller; powieść; powieść polska
Prokurator (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
literatura obyczajowa; thriller; powieść; powieść polska
Inne

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
7,1
Mala M. Lilka Płonka, Pauli...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,1
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

Równie fajna jak pozostałe. Super.

Za mną kolejna część, skupiająca się na historii poznanego już przez nas poprzednio Daniela, brata Radka na którym skupia się poprzednia część, a także Marysi, siostry Zimnego z pierwszej części, którą również mieliśmy okazje już poznać w poprzedniej części. Powiem Wam, ta część to dla mnie strzał w dziesiątkę! Po poprzedniej pozycji byłam zaintrygowana losami Daniela i...

Ostatnia część przed nami. "Podejrzany" .

Uwielbiam książki @paulina_swist .
A jakie są Wasze wrażenia? Czytaliście?
U mnie została tylko ostatnia jej książka, która miała niedawno premierę "Przekręt"

Z kolei w Podejrzanym, oprócz oczywiście Łukasza i Kingi, główną rolę grają młodszy brat Wyrwy, Daniel i młodsza siostra Zimneg, Maria. .
Jak zwykle kłopoty, ostre słowa,...

Na półkach: , , , , , ,

Podsumowując trzy części, to chyba druga była najgorsza. Pierwsza najlepsza i trzecia dorównująca jej. Znów dużo się działo. Ciekawie, ostro, śmiesznie. Lekka i przyjemna.

Było dobrze, było szybko, było nawet lepiej niż w poprzednich tomach.
Czyta się szybko, przyjemnie, a po zostaje poczucie dobrze spędzonego czasu.

Podsumowuje całą trylogię bo musiałam o każdej książce pisać podobnie. Czyta się błyskawicznie, fabuła wciąga od pierwszych stron. Zdecydowanie bardziej podobała mi się ta seria niż książka" Paprocany" nominowana do Książki Roku. Niemniej, lubię twórczość Pauliny Świst z uwagi na "reset" jaki doznaje czytając jej książki oraz po prostu dobra zabawę.

Nie przepadam za książkami, gdzie rozgrywająca się akcja toczy się w dwóch czasach. Jest to dla mnie męczące i z nieprzychylnym nastawieniem podeszłam do tej pozycji. Jak się okazało Paulina ogarnęła ten temat wyśmienicie, tak że w pewnym momencie już nie zwracałam na to uwagi. Styl autorki niezmiernie mi odpowiada. Aż skoda, że została mi tylko jedna książka do...

Bardzo przewidywalna, trzecia część sagi o bandziorach i "wymiarze sprawiedliwości". Czyta się lekko i szybciutko. Jak dla mnie kolejna książka na poprawę humoru spod pióra Pani Świst.

W tej części poznajemy historię Daniela Wyrwy i Marii Zimnickiej...
W 2014 roku mężczyzna był jeszcze żołnierzem w Gliwicach , a kobieta dobrze zapowiadającą się
Aplikantką adwokacką.
Kto jak kto, ale Daniel nie miał najlepszej reputacji na mieście, wśród znajomych. Wszyscy - poza Marią wiedzieli o jego problemach z prawem , słabością do narkotyków i talentu do pakowania...

Najsłabsza z trzech części choć schemat powielany wciąż ten sam, aż do zanudzenia.

Dyskusje

4 082