Kobiety Fotonu

Farbiarnia
fotografia foton bydgoszcz
historia
fotografia foton bydgoszcz

Dla mnie książka całkiem ciekawa, ponieważ mieszkam w Bydgoszczy a moja babcia pracowała w Fotonie. Jednak wiele wątków przydałoby się rozwinąć.

Bardzo się cieszę, że ta książka powstała. Fotografia nie ogranicza się wyłącznie do zdjęć, nigdy tak nie było. Kiedyś godziny spędzało się na wywoływaniu, a jeszcze wcześniej na stworzeniu materiałów światłoczułych. Ciekawe przedstawienie historii, gdzie główną rolę gra bydgoski „FOTON”, z pracującymi tam kobietami. Opowieść wypełniona po brzegi wspomnieniami, zdecydowanie...

• 2019
  • Biografie