Cząstka duszy

Justyna Gałązka Wydawnictwo: Poligraf kryminał, sensacja, thriller
Poligraf
Literatura polska kryminał morderstwo Kraków seryjny morderca tajemnica śledztwo
kryminał, sensacja, thriller
2018-01-01

Na książkę trafiłam przypadkowo bo Autorka mało znana, zaciekawił mnie tytuł i opis z tyłu. Pozytywnie się zaskoczyłam gdy okazało się że nie jest to taki typowy kryminał. Podobały mi się opisy i akcja w dżungli, która wciaga i chce się wiedzieć co tam dalej się wydarzyło, jakie są powiązania ze starożytną cywilizacją. Moim zdaniem to świetna literatura...

Autorka mało znana, a szkoda bo jak dla mnie książka ciekawie napisana. Szybka akcja, ciekawi bohaterowie. Sporo się dzieje i akcja ciągle idzie do przodu.:) Szkoda, że książka taka krótka, chętnie przeczytałabym więcej.:) Może będą kolejne tomy? Pozostało mi tylko czekać. ;) Podobała mi się sytuacja w dżungli, okadzanie. Kto czytał to będzie wiedział co mam na myśli ;)

ciekawi bohaterowie, ładne opisy, szybka akcja, według mnie trochę zbyt prosta fabuła, można było przedłużyć książkę, ale bardzo porządna i dobra literatura.

Co Dużo pisać zacna twórczość Pani Justyny dlatego nie będę się za bardzo rozpisywał po prostu przeczytajcie

• Literatura Polska
  • Kryminał, thriller