Karolina Brzuchalska Wydawnictwo: Perfect Diamonds sp. z o.o. poradniki
2018-12-01
Perfect Diamonds sp. z o.o.
Wirtualna Asystentka Wirtualny Office Manager Wirtualny Project Manager Freelancing
poradniki
2018-12-01

To pytanie zadaje sobie niejedna z nas. Rzucić jest łatwo, ale co dalej? Najlepiej mieć jakieś pieniądze. Najlepiej sporo, tak powiedzmy na pół roku egzystencji, by nie obudzić się z ręką w nocniku. Może to być skrzętnie odkładany grosz do grosza podczas etatu, może to być spadek po bogatym wujku czy bogaty mąż – stabilność finansowa to podstawa, bo nic nie zmusza do...

Pracujesz na etacie i zadajesz sobie pytanie - po co tkwię w tej firmie? Szef despota. Współpracownicy nic nie robią tylko siedzą na Facebooku. Pewnie Twoja frustracja jest blisko poziomu max? Tylko drobna chwila dzieli Cię od tego, aby rzuci klawiaturą, trzasnąć drzwiami, aż wióry polecą?
Autorka Karolina Brzuchalska w książce „Rzuciłam pracę i co dalej?” udowadnia, że...

„Rzuciłam pracę i co dalej”- to niezbędnik dla każdej kobiety, która myśli i pragnie założyć swój biznes i pracować jako freelancer. Książka z dużą dawką humoru przedstawia możliwe pułapki jakie możesz spotkać w pracy na własny rachunek. Całość jest w przemyślany sposób uzupełniona praktycznymi ćwiczeniami, po których możesz skontaktować się z Karoliną. Po to, aby...

Książkę „Rzuciłam pracę i co dalej” pochłonęłam w kilka godzin. Ta książka to zupełnie coś innego niż tradycyjny poradnik. Oprócz solidnej dawki wiedzy dla osób, które chcą zostać WA lub innym freelancerem to również mega ciekawa historia 2 bohaterek, która bawi i uczy. Ponadto znajdziemy tutaj dużo przydatnych ćwiczeń i pytań, które powinien zrobić każdy kto aspiruje...

• 2018
  • Rok 2020
  • Książka
więcej mniej

Karolina Brzuchalska Rzuciłam pracę i co dalej? Jak zostać najlepszą Wirtualną Asystentką w branży i nie zwariować. Zobacz więcej