Hold On

Kristen ProbySamantha Young Wydawnictwo: Evil Eye Concepts Incorporated Cykl: Play On (tom 2.5) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Evil Eye Concepts Incorporated
Play On (tom 2.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Niby osobna historia ale jak dla mnie świetne uzupełnienie do "Z dala od świateł", króciutka książka o losach Autumn. Lekka, przyjemna, szybko się czyta.

Autumn O'Dea poznajemy przy okazji poprzedniej części, jako siostrę Killiana, od początku bardzo ją polubiłam. Poznajemy ją jako zagubioną, nie do końca wiedzącą czego chce od życia dziewczynę. Właśnie w celu odnalezienia siebie jedzie odpocząć i zastanowić się nad własnym życiem.
Jest ona dziewczyną, która woli książkę od sportów zimowych, wkrótce uświadamia sobie, że...

• Do kupienia
  • Chcę w prezencie