Siła pędu

biznes, finanse
OSMpower
2018-01-01
2018-01-01

Okładka książki Biblia inwestowania Jan Fijor, Cezary Głuch, Lech Kaniuk, Janusz Palikot, Maciej Wieczorek
Biblia inwesto... Jan Fijor, Cezary G...

Infantylny styl prowadzenia narracji i niechlujność językowa mocno zniechęciły mnie do tej książki. Na plus natomiast można zaliczyć- proaktywną postawę życiową autora, którą próbuje zaszczepić czytelnikowi.

🔥 Siła Pędu: Odkryj Tajemnicę Przesuwania Granic Własnych Osiągnięć! 🚀💡

Czy istnieje magiczna siła, która pomaga ludziom osiągać niemożliwe? Wchodź śmiało, bo właśnie otwierasz drzwi do fascynującego świata "Siły Pędu"! Poznaj tajemnicę, dzięki której zwykli ludzie przekraczają granice swoich możliwości. 🌌✨

💪💡 Wprowadzenie do "Siły Pędu": Co to takiego? "Siła Pędu" to potężna siła, która napędza nasze działania i pozwala nam osiągać wyjątkowe cele. Ta książka to przewodnik, który pokaże Ci, jak ją wykorzystać!

🚀 Przesuwanie Granic: Czy chciałbyś przekraczać własne ograniczenia? "Siła Pędu" to klucz do zdolności pokonywania trudności i wznoszenia się na nowe wyżyny.

🌟 Skąd Czerpać Energię? Czasami trudno jest utrzymać motywację na stałym poziomie. "Siła Pędu" ukazuje źródła energii, które pozwolą Ci trwać w akcji dłużej niż kiedykolwiek.

🌌 Tajemnice Skoncentrowania: Rozpraszacze to Twoi wrogowie, a skupienie to Twoje największe atuty. Ta książka odkrywa, jak zapanować nad myślami i skupić się na celu.

🎯 Cel Wewnętrzny i Zewnętrzny: Czy masz jasno zdefiniowane cele? "Siła Pędu" pokazuje, jak łączyć cele wewnętrzne z zewnętrznymi, tworząc potężny napęd do działania.

🔍 Navigacja Wyzwań: Każda droga ma swoje przeszkody, ale "Siła Pędu" to mapa nawigacyjna, która pomoże Ci przejść przez wyzwania, zyskując przy tym siłę i mądrość.

💎 Odkrywanie Potencjału: Co kryje się w Twoim wnętrzu? Książka ta pomaga odkryć ukryte umiejętności i talenty, które mogą zmienić Twoje życie.

🚗 Droga do Sukcesu: "Siła Pędu" to pojazd, którym możesz podróżować w kierunku sukcesu. Dzięki niemu odkryjesz, jak osiągać cele szybciej i efektywniej.

🔓 Klucz do Zmiany: "Siła Pędu" to klucz, który otwiera drzwi do zmiany i rozwoju. Dzięki niemu będziesz gotowy podjąć kroki, które przesuną granice Twoich osiągnięć.

📚🔑 Gotowy na podróż do tajemniczego świata "Siły Pędu"? Ta książka to Twoja przepustka do odkrywania potencjału, pokonywania wyzwań i osiągania wyjątkowych celów. Zaczynamy podróż razem! 🌠🚀

🔥 Siła Pędu: Odkryj Tajemnicę Przesuwania Granic Własnych Osiągnięć! 🚀💡

💪💡 Wprowadzenie do "Siły Pędu": Co to takiego? "Siła Pędu"...

Audiobook. Jest to bardzo dobra i ciekawa książka. Na początku jej słuchania miałem obawy, czy celem autora nie jest przypadkiem pochwalenie się swoimi osobistymi sukcesami na forum publicznym i stworzenie z siebie eksperta z dziedziny gospodarczości i biznesu. Nic z tych rzeczy. Przykłady przytaczane przez autora są jedynie dowodem na myśl przewodnią książki, którą jest dynamizacja biznesu i szybkość działania na rynku. Tezy i rady dawane przez pana Kaniuka opierają się w głównej mierze na jak najszybszym zaspokajaniu potrzeb konsumenta i maksymalnie szybkim przejściu z pomysłu w biznes. Bardzo się zdziwiłem, jak w wielu przypadkach, ta droga jest dosyć prosta. Jedyna obawa, która powstaje w moim umyśle to pytanie: Czy długo da się wytrzymać takie tempo życia i zmian? Autor swoim pomysłom i sposobowi życia nadaje maksymalne tempo. Myślę, że pan Kaniuk jest moim charakterologicznym przeciwieństwem. Ja bowiem bardzo lubię pomyśleć zanim zacznę działanie i w zasadzie lubię działać powoli i z rozmysłem, a pan Kaniuk działa szybko, dynamicznie i sprawnie przeradza pomysły w działanie. Trzeba oddać autorowi, że mówi prawdę i nie maskuje niepowodzeń (bo takie się oczywiście zdarzają) i nie czyni z książki recepty na sukces w stylu american dream.
Reasumując - zrozumiem, gdy komuś ta książka nie przypadnie do gustu (myślę, że osoby z podobnym charakterem do mojego mogą z nią mieć problem),jednak gdy przeanalizuje się ją pod kątem skuteczności biznesowej wypada ona bardzo korzystnie. Lech Kaniuk gloryfikuje działanie, a nie rozmyślanie. Myślę, że jest to jakiś sposób - wystarczy się jedynie zaopatrzyć w odpowiednią dozę samozaparcia i wytrwałości, a może przyniesie to sukces.

Świetna książka. Konkretna dawka wiedzy oraz raz. Sam sposób pisania bardzo przyjazny. Bardzo dobrze mi się czytało.

Zaskakująco dobra książka - spodziewałam się grafomańskich peanów na cześć autora i pseudomotywacyjnych porad, a po prostu ciekawie się ją czyta. Rady i wskazówki nie są nachalne. Myślę, że pierwsze rozdziały są też poradnikiem dla rodziców - co zrobić żeby zaszczepić w dzieciach ducha przedsiębiorcy.

Do kupna tej książki zachęcił mnie występ na Tedx. Cena książki to jedyne 10zł, więc jak najbardziej nie żałuję żadnej złotówki ;) Autor po każdym dziale podsumowuje literami na pół strony najważniejsze rady. Jak dla mnie pouczająca i trochę inspirująca. Polecam, na pewno można z niej wynieść jakąś wartość.

Książki czyta się dla kilku fragmentów kilku zdań.

Tutaj na pewno jest wiele praktycznych wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu, niestety na innym poziomie niż ten na którym obecnie się znajduję stąd mniejsze zainteresowanie niektórymi wątkami.

Być może do niej wrócę.

Natomiast wyciągam dla siebie myśl z tej książki w której Lech Kaniuk zachęca do stawiania sobie wielkich celów, czasami z pogranicza tych nierealnych ;-)

Warto przeczytać!

Powodzenia Maciek

Książki czyta się dla kilku fragmentów kilku zdań.

Być może do niej wrócę.

Bardzo ciekawie opisana historia Lecha Kaniuka i PizzaPortal. Autor fajnie opisuje swoje wnioski z każdego doświadczenia i ważniejszej decyzji jaką podejmował. Zdecydowanie polecam każdemu młodemu przedsiębiorcy;)

Nie ukrywam, że spodziewałem się tej książki w innej formie, tymczasem była to bardziej opowieść niż poradnik. Zaskoczyło mnie to pozytywnie. Czytając tę książkę miałem jednak mieszane uczucia, często czułem jakby autor skakał od jednego fragmentu swojego życia do innego, bez żadnego powiązania miedzy nimi. Było też dla mnie trochę momentów po prostu nudnych. Warto jednak było przeczytać tę książkę ze względu na parę istotnych wskazówek, które wyłapałem w trakcie lektury.

Super książka, która pokazuje , iż każdy może osiągnąć sukces przy założonej dyscyplinie.

• Biznes

Dodaj cytat z książki Siła pędu