1944-2004 operacja Burza na terenie Inspektoratu Piotrkowskiego Armii Krajowej

praca zbiorowa Wydawnictwo: Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim historia
Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim
DWS Armia Krajowa Operacja "Burza"
historia
2004-01-01
DWS Armia Krajowa Operacja "Burza"

Całkiem udana hmm broszurka? Format broszurowy, ilość stron mniej niż 60 więc chyba broszura. Na całość składają się zapisy referatów z sesji naukowej zorganizowanej przez Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim. Jak zazwyczaj w takich przypadkach nie są to jakieś długie teksty a materiału obrazowego czy indeksów zwyczajnie nie ma bo i po co? Jest natomiast kilka generalnie...