Blisko mnie

Wydawnictwo Kobiece
2018-10-17
2018-10-17
Urszula Gardner
kłamstwo niebezpieczeństwo relacje rodzinne samotność szpital thriller trauma utrata pamięci zdrada

Oficjalne recenzje i

Poszukując prawdy

Link do recenzji

1660 95 29

Nie zachwyciła mnie, ciągnie się. Co prawda nie takiego zakończenia się spodziewałam, ale całokształt sredni.

Myślałam, że będzie to coś lepszego. Cała historia mocno się rozlewała, główna boharerka non stop analizowała wszystko (no ok, utrata pamięci, można zrozumieć, ale można było trochę to uciąć) wiele razy. Raczej słaba, długo czytałam, nie wciągnęła mnie niestety.

Nie mogę zrezygnować z napisania opinii.
Nigdy w życiu żaden główny bohater nie irytował mnie tak jak tutaj! Nie mogłam przebrnąć bo co chwilę się wkurzałam i przewracałam oczami. Joanna jest rozhisteryzowana, dziecinna, naiwna i mam wrażenie że po prostu głupia! Cała fabuła też kiepska i przewidywalna a do tego nudna jak flaki z olejem. Ciężko mi się czytało

Im dalej w las tym gorzej. Niby cała tajemnica braku pamięci się wyjaśnia ale....raczej szkoda czasu na tą książkę

Wciągnęła mnie ta historia i byłam jej ciekawa do końca.

Jak dobrze znasz własną rodzinę, czy możecie sobie ufać?
Joanna boleśnie się przekonuje, że najbliżsi to tylko ułuda.

Nie mam mocy dodawać opinii o wszystkich książkach, które przeczytałam, ale o tych wyjątkowych muszę. Ta była NAJGORSZA! Przez nią nie czytałam nic przez 3 m-ce, wciąż próbowałam - chociaż po 2 strony (nie lubię odkładać nieprzeczytanych książek)... zablokowała mnie na 3 m-ce - szok. I wiecie co, nie dobrnęłam do końca, poddałam się. Ps. Normalnie książkę czytam 2 dni, więc...

Nie wiem, co mnie podkusiło żeby sięgnąć po tę książkę. Czytałam ją prawie tydzień, nie dlatego że była taka obszerna, ale dlatego, że była tak nieinteresująca...Sam pomysł na fabułę był ciekawy, ale już jego wykonanie bardzo słabe. Poszczególne wątki powielały tylko motywy znane z innych książek, a historia w ogóle nie trzymała w napięciu. Czyli wyszedł horror, a miał być...

Krótko: nuda i jeszcze raz nuda.

Nużąca książka. Przypomina styl pisania B A Paris a raczej próbę jego skopiowania.To nie jest żaden thriller psychologiczny a słabo skonstruowana i męcząca historia. Momentami miałam ochotę przerzucić kilkanaście stron byle by dojść do końca.
Nie ma tu nic świeżego czy nowego. Brakuje tu przede wszystkim wyobraźni a co najważniejsze zainteresowania czytelnika. Nie wciągnęła...

• 2018
  • 2019
  • 2019
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Blisko mnie