Blisko mnie

Amanda Reynolds Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece kryminał, sensacja, thriller
Close To Me
Urszula Gardner
Wydawnictwo Kobiece
kłamstwo niebezpieczeństwo relacje rodzinne samotność szpital thriller trauma utrata pamięci zdrada
Close To Me
kryminał, sensacja, thriller
Urszula Gardner

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Poszukując prawdy

4 Link do recenzji

Krótko: nuda i jeszcze raz nuda.

Nużąca książka. Przypomina styl pisania B A Paris a raczej próbę jego skopiowania.To nie jest żaden thriller psychologiczny a słabo skonstruowana i męcząca historia. Momentami miałam ochotę przerzucić kilkanaście stron byle by dojść do końca.
Nie ma tu nic świeżego czy nowego. Brakuje tu przede wszystkim wyobraźni a co najważniejsze zainteresowania czytelnika. Nie wciągnęła...

Początek tej książki jest obiecujący. Kobieta w wyniku upadku traci pamięć i nie pamięta całego roku. Jednocześnie boi się własnego męża i nie wie co on ukrywa? Niestety na tym kończy się to co jest interesujące. Cała reszta jest rozwlekła i nudna, po prostu szkoda czasu!

Główna bohaterka po upadku że schodów traci pamięć. Nie pamięta w ogóle swojego ostatniego roku. Nie pamięta, że syn rzucił studia i wyjawił swoją orientację, nie pamięta że córka zaszła w ciążę, nie pamięta nawet czy kocha swojego męża. A może miała z kimś romans? A może on? Chwileczkę, a może jej wypadek, tak naprawdę wypadkiem nie był?
Świetna historia!

Główna bohaterka budzi się w szpitalu, bo jak się później okazało spadła ze schodów... Okazuje się także, że pamięta wszystko tylko do pewnego okresu.. A okres ten to dobre kilka miesięcy przed upadkiem... Dodatkowo Joanna odczuwa dziwny niepokój w obecności swojego męża... Gdy wraca do domu ze szpitala , zaskakuje ją wiele rzeczy. Nie ma swojego telefonu, nie ma kontaktu...

Bardzo dobrze napisana książka. Czytając ja, cały czas miałam wrażenie, że gdzieś, kiedyś coś podobnego oglądałam... Czy przypadkiem nie ma filmu o podobnej treści?

Miałam okazje przeczytać tą książkę, ale tak szczerze to była bardzo ciężka. Nie mogłam się w nią wciągnąć. Dopiero praktycznie w połowie mnie pochłonęła.
Joanna miała wypadek spadła ze schodów i nie pamięta nic z minionych dwunastu miesięcy. Czuje tez dziwna obawę przed mężem. Próbuje sobie przypomnieć i chodzi w miejsca w których niegdyś bywała aby coś. Jednak prawda...

Bardzo wciągająca historia....poelcam

„Blisko mnie” Amanda Reynolds
Nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku. Mąż i żona wolą, aby tak pozostało.

Po pechowym upadku ze schodów we własnym domu, Joanna Harding budzi się w szpitalu. Cierpi na częściową amnezję - nie pamięta ostatniego roku swojego życia.
Z zaskoczeniem i niepokojem zauważa, że jej najbliższa rodzina woli, aby wspomnienia do niej nie wracały. Czy...

BLISKO MNIE Amandy Reynolds. Łapcie opis. 🦋 "Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się, że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku.

Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo, że wszystko jest w porządku, kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się, że wszyscy skrywają przed nią mroczne...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Blisko mnie