Stulecie Winnych. Opowiadania

Okładka książki Stulecie Winnych. Opowiadania Ałbena Grabowska Patronat LC

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Powrót do rodziny Winnych oraz ich bliższych i dalszych znajomych. Osiem opowiadań, które wyjaśniają kilka wątków rozpoczętych w poszczególnych częściach Stulecia Winnych. Czasy Broni, czasy wojenne, PRL i czasy teraźniejsze. Dopełnienie całej sagi. I tyle, bo dla wielbicieli twórczości pani Ałbeny Grabowskiej to lektura obowiązkowa. Polecam.

Uzupełnienie sagi o rodzinie Winnych, która uwielbiam. Niestety mam mieszanie uczucia po lekturze opowiadań. Niby wyjaśniają pewne wątki, ale pasowała mi ta nuta tajemniczości i niedopowiedzenia. Jestem trochę zniesmaczona pewnymi uzupełnieniami, moim zdaniem, zupełnie niepotrzebnymi.

Dokładnie takim zamknięciem powinny kończyć się sagi! Bardzo fajny patent, autorka dopowiedziała niedopowiedziane. Związałam się z bohaterami, ale ta 5 część pozwala rozstać się bez niedosytu.

Po książkę warto sięgnąć po wcześniejszym przeczytaniu serii o rodzinie Winnych.

Świetne uzupełnienie historii, dopełnienie całości. Ostatnie opowiadanie chwyciło mnie za serce. Uwielbiam tę serię i polecam każdemu.

Jak zawsze pięknie napisane opowiadania. Z przyjemnością przeczytałam jako uzupełnienie sagi o Winnych

Lektura uzupełniająca cały cykl
Bardzo polecam

Lektura uzupełniająca cały cykl
Bardzo polecam

Jeśli ktoś nie czytał sagi, to nie ma sensu sięgać po tę pozycję. Jest to uzupełnienie całości, wyjaśnienie pewnych wątków

Mimo że jestem miłośniczka thrillerów, tę serię dosłownie pochłonęłam ;-)

Mimo że jestem miłośniczka thrillerów, tę serię dosłownie pochłonęłam ;-)

Książka jest niejako uzupełnieniem i rozszerzeniem niektórych wątków "Stulecia Winnych".Trzeba ją koniecznie przeczytać.Polecam.

Ałbena Grabowska Stulecie Winnych. Opowiadania Zobacz więcej
Ałbena Grabowska Stulecie Winnych. Opowiadania Zobacz więcej