Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.97 zł

Virion. Obława

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Andrzej Ziemiański Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Imperium Achai (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
fantasy literatura polska odwaga podstęp przygoda ucieczka walka o przetrwanie walka o władzę
Imperium Achai (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Inne

1992

Super książka

Wystawiam tę samą opinię dla całej serii, bo jest to jedna spójna całość trzymająca poziom.
Suuuuupeeer! Co tu dużo gadać: kawał klasycznej, bardzo dobrej fantastyki.

14/2021 (audiobook 6/2021)
O ile pierwszy tom opowieści o Virionie autorstwa Ziemiańskiego - pozytywnie mnie zaskoczył, o tyle tom drugi zaskoczył mnie... jeszcze bardziej.

Ziemiańskiemu bowiem udało się wykreować naprawdę ciekawą i sugestywną historię oraz wyrazistych i wiarygodnych bohaterów.
Powiodła się także Autorowi sztuka wywołania w czytelniku adekwatnych do...

Lekko się czyta. Fajna

Czyta się doskonale, nudą nie powiało, postaci zostały świetnie rozwinięte, są walki, zwroty akcji, ucieczki, a i wątek miłosny się ujawnia. Końcówka każe od razu sięgać po kolejny tom. Ruszam!

Powiem krótko. Virion wdepnął w wieeeeelkie kaka. Jestem pełen podziwu jak można akcję, która już zbliżała się do szczęśliwego zakończenia, obrócić tak sprytnie o 180 stopni. Aż chce się sięgać po kolejne tomy.

Lekkie i przyjemne.

Ciekawa i wciągająca historia. Bardzo dobrze się czyta i słucha (mimo że to nie jest superprodukcja, jak w przypadku pierwszej części).

polecam

Lubię sobie od czasu do czasu przeczytać (albo właściwie posłuchać, bo Ziemiańskiego przyjmuję tylko w postaci audio) bezczelnie chamską książkę z gatunku fantazy. Ot tak, dla niezdrowej przyjemności.
Virion się rozkręca. Jest już o niebo lepszy od Achai. Do tego ogromny plus za modyfikację języka. Nie ma już "dupek", klepania się po tyłkach i tym podobnych. Odnoszę...

1 473
  • 2018