365 dni

Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
erotyka literatura polska mafia namiętność pożądanie relacje damsko-męskie romans seks szantaż
365 dni (tom 1)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

365 NIE

[ 166 ] Link do recenzji

Opinie [1 551]

Wylansowana książka wszędzie gdzie można, a treść bardzo słaba.

Ja się pytam: Co to miało być?
Zanim zacznę omówinie to muszę zazczayć, że czytałam #50twarzygreya w wieku mniej więcjej 14 lat. Wtedy był to mój pierwszy erotyk bez elementów fantasy. W tamtym momencie podobało mi się, gdyż nie miałam porównania. Teraz jak patrzę na ten tytuł to już wiem że nie jest to cos wybitnego. Ma wiele elementów krzywdzących, elementów które...

przeczytałam ,jak poprzednie zaskakujące zakończenie

Bardzo dobra książka. Jestem oczarowana historią głównych bohaterów. Wciągająca i ekscytująca. Napisana dość fajnym językiem. Czytając inne opinie, głównie niegatywne, mogę zgodzić się tylko z tym, że może faktycznie Laura za szybko się "poddała" ;) reszta no cóż, każdy ma swój gust i swoje odczucia. Według mnie książka zasługuje na trochę lepszą ocenę. W porównaniu z...

Szczerze taką książkę może napisać każdy. Jedyne słowa przewijające się z kartki na kartkę to przekleństwa, seks, pożądanie i namiętność. Nie wiem czy to nawet można nazwać miłością jaką później będzie dażyć nim Laura.Jedynie co mnie zachwyciło to to jak piękna jest Sycylia i willa jak z dynastii ;)
Książka nie jest aż taka zła jeśli ktoś woli takie typy to czemu nie....

Przykro mi że tak słaba książka stała się bestsellerem. Szczerze nie jestem pewna czy zasługuje nawet na 3. Co wspólnego ma z Ojcem chrzestnym to chyba jego tytuł na okładce. Nie polecam.

Fajnie się czyta, brak zbędnych opisów , nie jest to kopia 50 twarzy

gniot!!

Książka nie jest tak do końca aż taka zła jak to wiele osób pisze. Mnie historia wciągnęła. Wiadomo jest to fikcja i autorka jest debiutantką ale nie żałuję że po nią sięgnęłam

Książka sama w sobie nie była zła. Osobiście lubię sięgać po literaturę erotyczną i dlatego też z ciekawości sięgnęłam i po tę książkę. Jednak mam wrażenie, że autorka na siłę starała się a wyszło przeciętnie a nawet trochę skrajnie.

Dyskusje

11 040