rozwińzwiń

365 dni

Okładka książki 365 dni Blanka Lipińska
Okładka książki 365 dni
Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
365 dni (tom 1)
Edipresse
2018-07-04
2018-07-04
erotyka literatura polska mafia namiętność pożądanie relacje damsko-męskie romans seks szantaż

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Oficjalne recenzje i

365 NIE

586 320 13

Myślałem, że wyolbrzymiona jest niechęć do tej pozycji. Okazało się, że jednak nie. Nie ma co tu się rozpisywać. To po prostu jest złe.

Przeczytałam bo nie wierzyłam, że coś może być tak złe, a jednak.

Przeczytałam bo nie wierzyłam, że coś może być tak złe, a jednak.

Czasami książka mnie denerwowała bo bohaterka nie jest moją ulubienicą, ale sprawnie się czytało. Taka na jedno popołudnie. Nie ogladałam ekranizacji, ale doszedł do mnie wszechobecny hejt tej książki. Mimo wszystko uważam że można dać jej szansę.

z dwojga złego, lepsze od greya

z dwojga złego, lepsze od greya

Mimo wstrząsającej pierwszej sceny pozycja lepsza od Greya

Mimo wstrząsającej pierwszej sceny pozycja lepsza od Greya

romantyzacja gwałtu i g*wno pisanie gorsze niż najniższe niziny 10latek na wattpadzie z ich historyjkami "córeczko sprzedajemy cię do one direction"

To nie jest tak, że ja nie wiedziałam, na co się piszę. Doskonale wiedziałam, ale spodziewałam się gorszej wersji Greya. To, co zostało mi zaserwowane nie można nazwać erotykiem a przyrównywanie do Greya jest dla tej książki policzkiem. 365 dni to scenariusz do filmu „soft porno” gdzie cała historia i prowizoryczna fabuła jest pociągnięta pod sceny seksu. Na Instastories porównałam tę książkę do filmu porno z hydraulikiem, który jest głównym bohaterem całego filmu. Nie jest to ambitne dzieło, niestety nie mogę tego polecić nikomu również za ucieranie schematów, które są krzywdzące nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. NIE POLECAM

tak jak bardzo lubię trylogię greya, tak nie umiem strawić tworczosci blanki lipinskiej... o ile christian i anastasia to były postaci prawdziwe, których emocje się odczuwało, o tyle historia laury wydaje sie od początku dziwna... im dalej sie czyta, tym bardziej ma się wrażenie, że tj. sztuczne, niemożliwe... przeczytałam tylko 365 dni, bo uznałam, że na dalszą tę historię szkoda mojego czasu

Płycizna, prawie nie zamoczyłam nóg.

Płycizna, prawie nie zamoczyłam nóg.

Książka jest napisana do bólu łatwym językiem przez co mi sie ja ciężko czytało.Fabuła też do najlepszych nie należy. Poprostu nie trzyma się kupy. Sceny erotyczne nie są najgorszych lotów są takie średnie ale w innych kryteriach ta książka wypada tragicznie więc jeśli wypada średnio w jakiejś kategorii to nie jest źle. I coś co minie niemiłosiernie wrurwiło to głupota głównej bohaterki. Lektura romantyzuje również gwałty, przemoc i Syndrom Sztokholmski

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

12 944
    1 573