Kolejne 365 dni

Okładka książki Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska Wydawnictwo: Agora Cykl: 365 dni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
365 dni (tom 3)
Agora
2019-05-29
2019-05-29
ucieczka furia dziecko kanaryjczyk niebezpieczeństwo sycylia honor porwania mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Ta część książki zdecydowanie najlepsza z całej serii! Jednocześnie moja ulubiona, która w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek naprawdę mnie wciągnęła! W końcu się coś dzieje, jest jakaś akcja. Co prawda zachowanie Laury w stosunku do nowej postaci w serii jest równie głupie i żenujące jak jej zachowanie w każdej poprzedniej części, ale mimo wszystko da się to przeczytać. Jeszcze dodam - absolutnie nie oglądajcie ekranizacji tej części. Ten film to jakaś totalna pomyłka, zero zgodności z książką, porażka totalna. Jeśli przeczytaliście książkę to przy tym pozostańcie.

To chyba najlepsza cześć. Albo Blanka tak rozwinęła warsztat albo zatrudniono bardzo dobrego redaktora

Nie polecam.

Nie polecam.

Nie i jeszcze raz nie.

Nie i jeszcze raz nie.

Cała seria ma tak skrajnie różne opinie, że albo się ją lubi albo nienawidzi, często mam wrażenie, że książka jest oceniana poprzez pryzmat filmu, który w stosunku do książki jest wybitnie nieudany i twierdze, że niemało ją skrzywdził.
Całość jest mocno nierealistyczna i momentami bajkowa, opływająca w bogactwo i pieniądze, ogromne pieniądze co czasem powoduje, że zaczynam się zastanawiać czym tak naprawdę kieruje się tu główna bohaterka? (pytanie retoryczne).
Muszę przyznać, że ta część była niestety najgorsza ze wszystkich, zwłaszcza pierwsza połowa nie dość, że ciągnęła się niemiłosiernie i miałam wrażenie, że nic zupełnie się tam nie dzieje, to jeszcze co porobiło się z Laurą? Gdzie ta stanowcza kobieta z pazurem z pierwszej części? Zamiast niej pojawiła się niezdecydowana i rozchwiana emocjonalnie kobieta myśląca tylko jedną częścią ciała i napewno to nie jest głowa🤦‍♀️. Co to za pomysł z testowaniem mężczyzn? Niczym rozchwiana emocjonalnie nastolatka. Zajęta tylko piciem. Czym dalej tym dziwniej i mniej zrozumiale.
Sama końcówka lepsza ale ogólnie tutaj zabrakło mi tej akcji z dwóch poprzednich książek.

Nie do końca wiem, co powinnam napisać o tej książce. Na pewno jest to lepsza część, niż "Ten dzień", ale chyba w żadnej z dwóch poprzednich nie irytowała mnie aż tak postać Laury. Według mnie została wykreowana na typ słodkiej idiotki. Co jakiś czas sama sobie powtarza jaka to jest inteligenta, ale w rzeczywistości to tylko intelektualny niewypał.
Myślę, że autorka trochę za mocno starała się obrzydzić czytelnikowi postać Massimo, przemieniając go z zakochanego po uszy ideału w psychopatycznego zwyrodnialca.
Nacho był dla mnie chyba jedyną postacią, o której mogłabym czytać dalej, ale z niego Pani Lipińska również zrobiła idiotę, który nie wiedzieć czemu zakochuje się w nieodpowiedniej osobie.
Trochę to wszystko zbyt idealne... Mnóstwo pieniędzy, mnóstwo rozrywek, mnóstwo "szczęśliwych" happy endów, mnóstwo przystojnych mężczyzn.
Wierzę, że Włosi słyną ze swojego piękna zewnętrznego, ale szczerze wątpię, by każdy Włoch był adonisem, a tak zostaje przedstawiony każdy nowo poznany mężczyzna.
Reasumując, jeśli ktoś chce przeczytać ten cykl, ponieważ lubi erotyczne historie, to jak najbardziej polecam, ale jeśli komuś zależy bardziej na interesującej fabule, to jednak bym odpuściła.

Myślę, że autorka trochę...

Kontynuacja dalszych losów Massimo I Laury bardzo nas zaskoczą wszystko będzie jedną wielką niespodzianką .Burzliwe sceny trudne decyzje i rozstania ,wydarzania których nikt się nie spodziewa przeplatane dramatem .Zakończenie jest na swój sposób wyjątkowe

Gniot

Gniot

Zdecydowanie najlepsza część trylogii.
Nie rozumiem tego hejtu na ta serie oraz na Lipińska. Są gusta i guściki, jeśli ktoś nie lubi erotyków (tyczy się to tez filmów) to ich nie czyta (nie ogląda).... Pierwsza część faktycznie była dość słaba, ale należy pamiętać ze był to debiut autorki. Każda następna jest już dużo lepsza. Także polecam przeczytać i samemu ocenić. No chyba, ze ktoś jest dość pruderyjny bądź poprostu nie lubi tego typu książek ;)

Zdecydowanie najlepsza część trylogii.

Trzecia z części cyklu 365 dni. Nacho robiący wszystko, by Laura była przy nim. Czy kobieta zdecyduje się wyjawić mu swoją tajemnicę? Co zrobi hiszpański kochanek, by odzyskać ukochaną.