Kolejne 365 dni

Blanka Lipińska Wydawnictwo: Agora Cykl: 365 dni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Agora
ucieczka furia dziecko kanaryjczyk niebezpieczeństwo sycylia honor porwania mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność
365 dni (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2019-05-29

Lepsza o wiele niż cześć druga, ale nadal zawiodłam się fabułą. A może to ja za duo oczekiwałam ... Główna bohaterka, to rozkapryszony kopciuszek XXI wieku, bez ambicji i jakiejkolwiek empatii w dodatku erotomanka.

Jak dla mnie książka do przewidzenia od początku do samego końca wiedziałam co się będzie dziać

Nareszcie dobrnęłam do ostatniej książki Blanki Lipińskiej pod tytułem „Kolejne 365 dni”. Po raz kolejny miałam możliwość poznania dalszych losów Laury, Olgi, Massimo, Domenico oraz nowego bohatera Nacho. Jednakże tym razem mąż głównej bohaterki po stracie dziecka zmienił się o trzysta sześćdziesiąt stopni. Zostawił Laurę całkowicie samą nie licząc się z tym, że ona również...

Główna bohaterka powinna leczyć się psychicznie. Ma silny syndrom sztokholmski. Najpierw po tygodniu na zabój zakochuje się w bezwzględnym gangsterze, a potem się w nim odkochuje i zakochuje w swoim porywaczu, który jest zabójcą na zlecenie i twierdzi, że jest IDEALNY!!! Czytałam licząc, że zrozumiem fenomen tej serii. Zmarnowany czas, poziom zażenowania z każdą kolejną...

Po przeczytaniu połowy ksiazki,mialam juz dosc.Chyba najbardziej bohaterki ktora co 4 strone bierze prysznic i obciąga. I tak na zmiane.

Mimo tak słabych ocen, moja będzie trochę pewnie odbiegać od pozostałych, ale uważam, że tom 3 był najlepszy z całej serii.
Czekam też z niecierpliwością na film.
Erotyczne sceny nie są dla każdego tym bardziej tak erotyczne jak w przypadku opisu autorki serii 365 dni. Nacho polubiłam dużo bardziej niż Massimo.
Domenico i Olga to nadal moi ulubieni bohaterowie, których...

Nie spodziewałam się, że trzecia część sycylijskiej przygody Laury wciągnie mnie tak bardzo. To jak potoczyła się akcja trochę mnie zaskoczyło... Jeden z bohaterów dużo stracił w moich oczach, inny sporo zyskał ;)

W moim odczuciu najlepsza z całej trylogii.

10/52

Chyba troszkę lepsza niż dwie poprzednie części ;)

Cudowna. Jak dla mnie mega!!! Uwielbiam. 10/10.

Audiobuk Dereszowskiej jest super!

Dyskusje

3 349