Kolejne 365 dni

Blanka Lipińska Cykl: 365 dni (tom 3)
literatura obyczajowa, romans 400 str.
Agora
literatura obyczajowa, romans
ucieczka furia dziecko kanaryjczyk niebezpieczeństwo sycylia honor porwania mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność

Agora
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Mam mały niedosyt. W epilogu za mało jak dla mnie opisu co działo się potem ze wszystkimi bohaterami. Ogółem wrażenie po przeczytaniu super. Wg mnie cz. 1 i cz. 3 najlepsze.

Najlepsza z 3 tomów.

Napewno nieco ciekawsza niż część druga. Trochę się dzieję, aczkolwiek mam wrażenie,że niektóre wydarzenia są bardzo naciągane i pojawiające się tam zbiegi okoliczności czasem mnie rozśmieszały. Przeczytałam,ponieważ byłam ciekawą zakończenia, troszkę mnie zaskoczyło. Bohaterka w dalszym ciągu mnie irytowała i bawiła mnie jej lekkomyślności jak na kobietę dorosłą.

Kolejne 365 dni-to trzecia część erotycznej sagi w której bardzo dużo się dzieje.Laura w ostatniej części straciła dziecko,ponieważ została postrzelona .Jak postąpi Massimo?Co z wspólnym życiem?Marcelo Nacho Matos-kolorowy chłopak.Jaką rolę odegra w życiu Laury?Massima zgubi alkohol ,narkotyki i jego wulgarność,natomiast Laura poczuje się samotna.Książka ta opisuje życie Laury ...

Przeczytalam bo bylam ciekawa jak konczy sie seria.
glowna bohaterka denerwujaca.
Ksiazka slaba. Koncowka ciekawsza.
Wg mnie szkoda czasu.

Żeby opisać tę książkę musiałabym użyć tutaj języka jakim posługują się na co dzień bohaterzy tego paszkwila.
Pominę już temat seksu, bo to właśnie w tym temacie książka miała być napisana, tak jak poprzednie dwie.
Fabuła może i byłaby fajna, gdyby autorka zadała sobie minimum trudu i rozbudowała jakieś sceny. Tymczasem postawiła na ilość, nie na jakość. Czuć, jakby ...

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o jej życie. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychowywać ich syna? Milion myśli kłębią mu się w głowie, al...

znalazłam trochę dialogu i jest jakaś fabuła. do trzech razy sztuka.

Chyba najciekawsza część ze wszystkich, dużo się dzieje, dużo się zmienia, akcja poprowadzona poprawnie, nowa relacja przepiękna, przyjemna historia

Połowa książki sam seks zero fabuły... zbyt przesadzona pod względem wulgarnosci. Dopiero zaczyna się coś dziać w ostatnich 50stronach ksiazki🤷‍♀️

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Kolejne 365 dni