Ten dzień

Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność
365 dni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Hej, mała

85 Link do recenzji

Sprawdza się powiedzenie, że co bardzo reklamowane nie grzeszy jakością. Moim zdaniem trudno tu wymienić coś, co by przyciągało. Sama historia jest po prostu nudnawa, jej poprowadzenie infantylne. Styl... już nawet się nie wypowiem. Bohaterowie papierowi. Może ja się nie znam, ale moje zdanie jest właśnie takie.

DRAMAT!!! W przypadku tej książki skala ocen jest za mała. Nawet na 1 nie zasługuje!! W głowie mi się nie mieści jak kobieta mogła napisać taką książkę, gdzie nie ma poszanowania kobiecej godności. gdzie kobieta jest RZECZĄ,, gdzie jest popularyzacja gwałtu.
Wstyd mi, że ją przeczytałam.

Zabrałam się za kolejną część z tej serii mimo słabej oceny jaką dałam "365 dni". Byłam ciekawa co tym razem zaserwuje nam autorka, czy będzie lepiej czy gorzej no i jest gorzej. Książka pełna absurdów, postaci beznadziejnie napisane, ich głupota poraża, do tego mnóstwo wulgarności, powtarzalności w opisie zbliżeń głównych bohaterów (miałam wrażenie, że ciągle czytam to...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dawno z takim trudem nie czytałam książki. Po kolejne części już nie sięgnęłam.

„Ten dzień”
Dokładnie, ten dzień to myślałam, że nigdy nie nadejdzie kiedy skończe czytać ten badziew. A na półce leży jeszcze ostatnia część.... wiem, że nigdy sie za nią nie zabiore, bedzie czy palić w kominku. Nie polecam nawet najgorszemy wrogowi!!!
Amen

Dla mnie ta seria mogłaby się zakończyć na pierwszym tomie. Gdyby z tej książki wyciąć zakupy i życie w luksusie to zostałoby kilkanaście stron w których coś naprawdę się dzieję .Nie wspomnę tu o seksie który praktycznie jest co drugą stronę, jednak jest to erotyk, więc ilość takich scen powinna być oczywistością . Wydarzenia są tam czasami tak nie realne, niczym...

Książka bardzo podobała mi się :) i mimo, że dużo osób ją negatywnie postrzega ja mam odmienne zdanie. Uwielbiam takie typy książek gdzie kartki są przesiąkniete seksem i dlatego zdecydowałam się na taką pozycję a nie inna. A jak ktoś ma problemy z tym, że Blanka coś takiego napisała to ten ktoś ma problem a nie ona :)
A po drugie wiele było zwrotów akcji co nie...

Czy kobiety i mężczyzni to takie maszyny seksu? Czytając takie miałam wrażenie. Ale to erotyk więc chyba tak musi być. Poza tym w końcu główna bohaterka ma jakąś skazę. Całość czyta się dobrze ale bez efektu wow.

Rozkreca sie...mi osobiście mimo hejtu bardzo się podoba....tak po krótce...warta mojego czasu

Dyskusje

5 888