Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 48.78 zł

Ten dzień

Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność
365 dni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Hej, mała

Link do recenzji

Gorsza od pierwszej książki o Laurze.
Zde-cy-do-wa-nie.
Ledwo dotarłam do końca.
Gdyby nie to, że obiecałam sama sobie, że przeczytam wszystkie trzy to walnęłabym ją w kąt.
Oprócz końcówki, która daje nadzieję na zmiany i pikanterię - nic wiele się nie dzieje.
Na prawdę.
Fryzjerzy, zakupy, stosunek, przebieranki, nuda, stosunek, wyjazdy, stosunek, znowu stosunek...
I...

Rewelacyjna druga część z cyklu o mafijnym romansie między Laurą a Massimo. Niesamowite opisy zdarzeń działają pobudzająco na wyobraźnię. Przeczytałam jednego dnia. Może nie jest to jakiś hit nad hity nie mniej jednak ja byłam zachwycona.

Rzadko mi się zdarza nie dokończyć historii, którą zaczęłam więc postanowiłam sprawdzić, co jeszcze Lipińska chciała opowiedzieć.
W swojej kopii cyklu o Christianie znowu mamy ciążę, porwanie i szalejącego z niepokoju despotę i tyrana, zamykającego swoją wybrankę w złotej klatce. Tylko Anastasia była bardziej barwną postacią i przynajmniej wiadomo było, że jednak poza...

Jest to druga część serii 365 dni i moim zdaniem o wiele gorsza od pierwszej części.
Fakt, autorka trzyma się gatunku. Bardzo wiele się tu dzieje, jest zmiana akcji, miejsc i to jest plus.
Jednak główna bohaterka jest tak niestabilna.. tak niezdecydowana, że sama nie wie, czego, kogo i jak chce.
Nie rozumiem, jej zachowania i zwyczajnie jej nie lubię.
Głównego bohatera też...

Uff... dużo różnych akcji, dużo przygód. Wciąga, choć pokazuje jak główna bohaterka jest płytka i chyba jednak za dużo ma adoratorów jak na tak nieciekawą postać. Jeden z jej wielbicieli twierdzi, że podobają mu się inteligentne, wysportowane dziewczyny. No i oczywiście główna bohaterka łapie się w te widełki co było dla mnie jak policzek głupoty. W tej książce pierwszy raz...

Książkę przesłuchałam i gdyby nie opcja przyśpieszenia dźwięku to chyba głos autorki by mnie zabił. Blanka Lipińska jako lektor to chyba jakaś pomyłka. Książka natomiast spoko, nie wiem skąd ta fala hejtu. Jest mnóstwo książek napisanych w podobnym stylu i nikt nie robi z tego afery. Ok, nie które fragmenty i dialogi byly przesadzone, Laura z Olgą dalej tak momentami...

Najgorsza książka jaką czytałam,szału nie robi,po prostu nudna.

guilty pleasure ; ) W tej części massimo stał się jeszcze bardziej wkurzający...
Duży minus za Blankę czytająca audiobooka - jest bardzo kiepską lektorką

Po obejrzeniu filmu chciałam przeczytać książkę. Wiadomo książka różni się od filmu ale i tak sądzę, że film i ogólnie pierwsza część jest najlepsza później jest totalny miszmasz.

Zalezy czego szukasz. Jesli masz ochote oderwac sie od ciezich tematow i nie szukasz niczego genialnego to jest to ksiazka w sam raz.
czytajac musisz miec z tylu glowy ze to jest fikcja literacka, takie rzeczy sie nie zdarzaja.
akcja, dosc slaba i naciagana a dialogi faktycznie, beznadzieje.

7 194
  • 2019