Ten dzień

Okładka książki Ten dzień
Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
365 dni (tom 2)
Edipresse
2018-10-30
2018-10-30
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Oficjalne recenzje i

Hej, mała

586 320 13

Rollercoaster, to pierwsze słowo, które przyszło mi na myśl po przeczytaniu drugiej części. Z pewnością nie będziecie się nudzić. Kłamstwa, intrygi, narkotyki i porwanie na słoneczne Kanary... Ta opowieść dopiero się zaczyna. L❤️M

Nie rozumiem aż tak złych ocen tej książki.
Uważam, że każda tematyka rządzi się swoimi prawami. Toż to nie jest DUMA I UPRZEDZENIE czy MISTRZ I MAŁGORZATA. Do erotyków podchodzę trochę z przymróżeniem oka i lekkim dystansem. I uważam, że jako erotyk spełnia swoje zadanie.
Są momenty, które mi nie pasują ale nie aż tak, żeby psuły całość.
Jedynie co mi nie pasowało to wątek z Nacho i jego relacja z Laurą a właściwie jej nastawienie do niego, no nie pasowało mi to zupełnie. Bardzo to było dziwne i trochę Laura jakby straciła w moich oczach. Sama końcówka to już jest to! Odczułam, że książka wraca na swoje tory.

Nie rozumiem aż tak złych ocen tej książki.
Są momenty, które mi nie pasują ale nie aż tak, żeby psuły całość.
Jedynie co mi nie pasowało to...

Mniej ciekawa niż jedynka, ale grzech nie przeczytać.
Całkiem przyjemna, lekka

Mniej ciekawa niż jedynka, ale grzech nie przeczytać.
Całkiem przyjemna, lekka

Cóż.. Nie do końca wiem, co sądzić o tej części. Pierwsza z cyklu porwała mnie bez granic, jednak "Ten dzień" wydaje mi się być nijaki. Tak naprawdę ciekawie zaczyna się robić dopiero w ostatnim rodziale, cała reszta to po prostu powielanie poprzednich rozdziałów. W każdym dzieje się prawie to samo, wszystko bardzo przewidywalne. Dodatkowo postać Laury jest dla mnie tak irytująca, że ciężko było mi czytać o jej chorych wyczynach. Jeśli jeszcze kiedyś sięgnę po tę lekturę, to raczej zakończę na pierwszej części. Oby ostatnia była lepsza.

Nie każdy powinien brać się za pisanie. Czasem lepiej zostać przy malowaniu paznokci. Nie polecam

Głupota bohaterów, absurdalne postępowanie, wszechobecny identyczny seks - dramat.

Troszkę lepsza niż pierwsza część.

Troszkę lepsza niż pierwsza część.

Pierwsza część była w miarę w porządku ale druga to masakra. Tutaj nic się nie dzieje oprócz końcówki. Laura jest strasznie irytująca i płytka. Fabuły nie ma jest tylko seks ,zakupy, kłótnie i tyle...

Ależ to było męczące i nudne. Ta książka nie ma żadnej fabuły. Laura jest irytująca i jej jedyny problem to w co się ubrać i uczesać. Oni tylko jedzą i się bzykają. Sceny erotyczne wszystkie takie same jakby autorka zrobiła kopiuj wklej. Laura niby taka zakochana w mężu a tu nagle się podnieca na widok byłego czy gołego penisa innego chłopa no porażka. Gdzie jest podobieństwo do ojca chrzestnego? Ta mafia taka grzeczna a płatny zabójca bawi się w najlepszego przyjaciela.

Grafomania.

Grafomania.