Ten dzień

Blanka Lipińska Cykl: 365 dni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans 520 str.
Edipresse
literatura obyczajowa, romans
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność

Edipresse
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Oficjalna recenzja

Hej, mała

52 Link do recenzji

Pierwsza część o wiele lepsza. Zastanawiam się czy warto przeczytać kolejną.

Druga część nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Bardzo ciężko się ją czytało, miałam wrażenie,że nigdy się nie skończy, a w ogóle mnie nie wciągała. Przeczytałam, ale raczej szybko o niej zapomnę.

"Ten dzień" znużył mnie i uśmiercił czytelniczą ciekawość niemalże doszczętnie. Wybawieniem od katastrofy stała się postać Marcelo, ale bardzo długo kazał na siebie czekać. Ociągam się z dorwaniem trzeciej części, bo już w tym momencie czuję, że Blanka nie zdobyła się na pozbawienie życia swojego alter ego, a cały tom będzie potyczką między mężem, a porywaczem Laury....

Historia tak samo wciągająca jak w cz. 1, trochę bardziej stresująca. Jak dla mnie za dużo tych opisów scen sexu ale da się żyć po za tym książka fajna.

płytka. czytam i czekam jakąś treść i fabułę. do ojca chrzestnego jej daleko.

Szok i niedowierzanie. Ciąg dalszy wspaniałych przygód dziewczyny z Polski. Czytając miło wznosimy się w obłokach wyobrażni. lekka i przyjemna

nie dla mnie

Stracone pieniądze, stracony czas, beznadziejna książka. Styl pisania książki jak dla mnie nie do przyjęcia, powtarzającyce się na każdej stronie słowa. Wszyscy ciągle są skonfundowani... Porażka

Druga część serii jest najgorszą. Książka żenująca, naiwna. W połowie książki miałam ochotę omijać już opisy scen seksu - były tak powtarzalne, że nie chciało mi się nawet ich czytać.

przeczytałam chyba 250 stron i więcej nie dałam rady... te sceny z książki są tak niewiarygodne że aż głupie... A ta Olga? jak ona mnie irytuje! co drugie słowo to przekleństwo, brak szacunku do siebie i do tego płytkie dialogi. Autorkę za bardzo poniosła wyobraźnia.

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Ten dzień