Ten dzień

Blanka Lipińska Wydawnictwo: Edipresse Cykl: 365 dni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Edipresse
ślub luksus niebezpieczeństwo Sycylia honor porwanie mafia uczucia seks miłość erotyka zdrada namiętność
365 dni (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Hej, mała

71 Link do recenzji

Okropieństwo! Główna bohaterka jest tak irytująca, że sama zasługuje na policzek, który w myślach chce każdemu wymierzać. Wiecznie niezadowolona, naburmuszona i nieszczęśliwa, była to dla mnie prawdziwa katorga. Niestety 3 części mówię pas.

Historia jest bezlitośnie nierealna. Opisy seksu zaczynają mnie męczyć - mam wrażenie że wszystkie są takie same. Ale! Nadal czyta się przyjemnie :) Taka baja 18+

Przy drugiej części nie mogłam już przebrnąć przez opisy brutalnego seksu. Chyba wszystko w nadmiarze ulewa się.

Zastanawiałam się, jak właściwie mam podejść do tej publikacji. Pierwsza część zostawiła w moim umyśle niesmak i niechęć. Wedle opinii umieszczonych tutaj druga część jest lepsza, pełna zwrotów akcji, erotyki, budząca ekscytację. Szczerze mówiąc: nie zauważyłam żadnej z tych cech.

Uderzyło mnie kilka wydarzeń zawartych w fabule, a także to, jak opisani są bohaterowie....

Zdecydowanie lepsza część niż pierwsza. Fabuła dość ciekawa, inaczej w ogólne bym nie chwyciła za tą część.
Dałabym wyższą ocenę gdyby wymazać większość scen bzykania, wszystkie są takie same i po czasie naprawdę nudzą, tak że je omijałam ;)

Nie mogę uwierzyć, że tak szybko przeczytałam kolejną książkę Blanki Lipińskiej pod tytułem „Ten dzień”. Tym razem bestseller opowiada dalszą historię Laury i Massimo. Jednak jak to bywa w życiu nie wszystko układa się tak jak byśmy chcieli. Okazuje się, że młodszy brat Massimo- Domenico- pobił w szale jednego z byłych kochanków przyjaciółki Laury- Olgi. Jednakże żadne z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zgodnie z zasadami rynku, kolejna część musi mieć przynajmniej dwa razy tyle tego, co było w pierwszej. Dostajemy więc podwójną ilość absurdów, kopulacji, wulgaryzmów i braków warsztatowych autorki. Wielbiciele pierwszej części będą zachwyceni

Kiedy skończyłam 365 dni, od razu aby nie tracić czasu z ciekawością sięgałam po 2 tom. Chciałam wiedzieć przede wszystkim jak się zaczyna i co było dalej.
Więcej zwrotów akcji, zdecydowanie lepszy niż część 1. Lekko i przyjemnie się czytało. :)

Kolejna część historii Massimo i Laury, pojawiają się nowe postacie, robi się trochę ciekawiej i trochę więcej się dzieje... Wulgarna, lekka, idealna do czytania, jeśli chcemy się po prostu zrelaksować.

9/52

Super książka. Ciekawa akcja , wciąga mega 10/10. Uwielbiam