Kwintesencja Q

Okładka książki Kwintesencja Q Pepper Winters
Okładka książki Kwintesencja Q
Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Potwory z ciemności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Potwory z ciemności (tom 2)
Quintessentially Q
Wydawnictwo Kobiece
2019-02-20
2019-02-20
2013-12-11
Emilia Skowrońska
wolność demony zabijanie pożądanie ból mrok potwór zemsta cierpienie uczucia seks dominacja niewolnica namiętność własność

Kontynuacja wspaniałej książki Łzy Tess. Myślałam, że po pierwszym tomie, który jest po prostu arcydzieło nic nie jest wstanie mnie zaszokować i zaciekawić bardziej, a tu proszę książka, która okazała się ciekawa na równym stopniu co pierwsza część. Przepełniona jest zwrotami akcji, i momentami wywołującymi emocje u czytelnika, dzięki czemu czytelnikowi trudno jest się oderwać od tego świata. Ja przyznaje uzależniłam się od tej serii. Książka kończy się tak, że czytelnik automatycznie sięga po następny tom, nie mogąc doczekać się jak potoczy się akcja, która ciągle trzyma czytelnika w napięciu do samego końca. Naprawdę bardzo polecam każdemu.

To była jedna z najbardziej emocjonalnych książek, jakie przeczytałam. I może początek był nieco przydługi i nudny, to twrot akcji, który po tym nastąpił rozwalił system!
'Kwintesencja Q' to książka przepełniona bólem, który czytelnik może odczuć na własnej skórze... To książka o niewyobrażalnym cierpieniu, determinacji, sile woli i miłości... Opisy 'zaserwowane' przez autorkę z łatwością przenoszą nas w świat bohaterów, w świat, w którym ból przeplata się z wściekłością i bezradnością jednocześnie.

Lepsza od poprzedniej, ale dopiero rozkręca się od dobrej połowy. Szczerze na początku myślałam, że nie skończę tej książki, ale się udało. Denerwowało na początku mnie to, że co rozdział to dużo seksu, ale tak naprawdę dużo, nic innego się nie liczyło. Jasne, taka tematyka książki, ale jednak. Mam nadzieję, że ostatnia mnie nie zawiedzie.

Wciągająca książka. Pokazuje że nie każdy kupujący kobiet , może być przestępcą a także tyranem. Taki jest Q, który kocha swoją podwładną Tess.

Kwintesencja... Przeczytałam ją za pierwszym podejściem. Poznawanie i zagłębianie się w świat i przeżycia Q jest niewyobrażalnym doznaniem. Nie mogłam oderwać się od kolejnych stron pochłonięta tym światem. Jest to mój numer 1 na półce z książkami i uwierzcie.... To nie bym ostatni raz kiedy po nią sięgnęłam....

8/2021
NAGA I PRZYGASZONA,
TEN MROK JEST NIE DO OPANOWANIA,
TY, MOJA ESCLAVE,
ZOSTAŁAŚ PODBITA, POKONANA...

GRZESZNA KONTYNUACJA MROCZNEGO ROMANSU ŁZY TESS

BO TY JESTEŚ MOIM POTWOREM Z CIEMNOŚCI, A JESTEM TWOIM

Dark romance, dark erotic. Więcej akcji niż w 1 tomie.

8/2021
NAGA I PRZYGASZONA,
TEN MROK JEST NIE DO OPANOWANIA,
TY, MOJA ESCLAVE,
ZOSTAŁAŚ PODBITA, POKONANA...

GRZESZNA KONTYNUACJA MROCZNEGO ROMANSU ŁZY TESS

BO TY JESTEŚ MOIM POTWOREM Z CIEMNOŚCI, A JESTEM TWOIM

Dark romance, dark erotic. Więcej akcji niż w 1 tomie.

Mocne jak i pierwsza część.

Mocne jak i pierwsza część.

Początek książki bardzo słaby, myślałem że znów będzie męczarnia... jednak od połowy książka mocno się rozwinęła i wciągnęła w swoje sidła :)

Ta książka jest dużo mocniejsza od pierwszej części,czasami przerażająca. Naprawdę pokręcona historia warta poświęconego czasu. Polecam

Ta cześć jest mocniejsza od pierwszej. Dużo akcji i opisów okrucieństwa nie dla każdej psychiki. Książka wciągnęła mnie jak poprzednia, ciekawa jestem 3 części . Polecam!

• Erotyk