rozwiń zwiń

Kwintesencja Q

Okładka książki Kwintesencja Q
Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Potwory z ciemności (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Potwory z ciemności (tom 2)
Quintessentially Q
Wydawnictwo Kobiece
2019-02-20
2019-02-20
Data 1. wydania:
2013-12-11
wolność demony zabijanie pożądanie ból mrok potwór zemsta cierpienie uczucia seks dominacja niewolnica namiętność własność

Lepsza od poprzedniej, ale dopiero rozkręca się od dobrej połowy. Szczerze na początku myślałam, że nie skończę tej książki, ale się udało. Denerwowało na początku mnie to, że co rozdział to dużo seksu, ale tak naprawdę dużo, nic innego się nie liczyło. Jasne, taka tematyka książki, ale jednak. Mam nadzieję, że ostatnia mnie nie zawiedzie.

Wciągająca książka. Pokazuje że nie każdy kupujący kobiet , może być przestępcą a także tyranem. Taki jest Q, który kocha swoją podwładną Tess.

Początek książki bardzo słaby, myślałem że znów będzie męczarnia... jednak od połowy książka mocno się rozwinęła i wciągnęła w swoje sidła :)

Ta książka jest dużo mocniejsza od pierwszej części,czasami przerażająca. Naprawdę pokręcona historia warta poświęconego czasu. Polecam

Kwintesencja... Przeczytałam ją za pierwszym podejściem. Poznawanie i zagłębianie się w świat i przeżycia Q jest niewyobrażalnym doznaniem. Nie mogłam oderwać się od kolejnych stron pochłonięta tym światem. Jest to mój numer 1 na półce z książkami i uwierzcie.... To nie bym ostatni raz kiedy po nią sięgnęłam....

8/2021
NAGA I PRZYGASZONA,
TEN MROK JEST NIE DO OPANOWANIA,
TY, MOJA ESCLAVE,
ZOSTAŁAŚ PODBITA, POKONANA...

GRZESZNA KONTYNUACJA MROCZNEGO ROMANSU ŁZY TESS

BO TY JESTEŚ MOIM POTWOREM Z CIEMNOŚCI, A JESTEM TWOIM

Dark romance, dark erotic. Więcej akcji niż w 1 tomie.

8/2021
NAGA I PRZYGASZONA,
TEN MROK JEST NIE DO OPANOWANIA,
TY, MOJA ESCLAVE,
ZOSTAŁAŚ PODBITA, POKONANA...

GRZESZNA KONTYNUACJA MROCZNEGO ROMANSU ŁZY TESS

BO TY JESTEŚ MOIM POTWOREM Z CIEMNOŚCI, A JESTEM TWOIM

Dark romance, dark erotic. Więcej akcji niż w 1 tomie.

Mocne jak i pierwsza część.

Mocne jak i pierwsza część.

Po przeczytaniu "Łzy Tess" nieuniknionym było przeczytanie kantynuacji! ...i tutaj muszę stwierdzić, że trochę mnie to przerosło... oczywiście taki był sens, przecież nie mogło być 'lżej' czy 'łatwiej', niemniej dla mnie było już trochę wszystkiego za dużo... Za dużo krzywdy, za dużo brutalności, za dużo mroku, za dużo psychologicznych rozmyślań....
Nie kwestionuję tego bo taka właśnie jest cała historia, w życiu też nie jest tylko kolorowo i fajnie, są właśnie takie okropne historie...
Oceniam tę pozycję, jako bardzo dobrą bo szczerze mówiąc taka właśnie jest, ciut gorsza od części pierwszej, ale nadal bardzo dobra!

Nie kwestionuję tego bo...

Druga część, gorsza od poprzedniej. Momentami nudna, za dużo brutalnych scen seksu.. nie jestem przekonana.

No cóż, wykonanie mnie nie przekonało.

No cóż, wykonanie mnie nie przekonało.