Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Trzy razy ty

Patronat LC
Federico Moccia Wydawnictwo: Muza Cykl: Trzy metry nad niebem (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Tre volte te
2018-05-23
2017-01-24
Karolina Stańczyk
Muza
bunt dojrzewanie literatura włoska młodość młodzież pierwsza miłość poszukiwanie sensu życia poszukiwanie szczęścia problemy młodzieży relacje rodzinne samotność trauma
Tre volte te
Trzy metry nad niebem (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2018-05-23
Karolina Stańczyk

Nie spodziewałam się, że aż tak spodoba mi się trzecia część "trzech metrów nad ziemią".
Pierwszą część połknęłam, drugą mnie irytowała, a w trzeciej się zakochałam.
Kontynuacja losów Gin, Babi i Ache.

Szczerze mówiąc zawiodłam się. Ostatnia część okazała się tą najsłabszą w jakością w zupełności odbiega od poprzednich dwóch. Spodziewałam się wielkiego wooow a nic takiego nie miało miejsca.

Po dwóch ekranizacjach poprzednich książek byłam ciekawa jak potoczą sie losy Ace i Gin, sięgnęłam po książkę i to był błąd.
Jak z tak źle i amatorsko napisanej ksiązki można stworzyć taki energetyczny film?

Książki włoskiego autora z Rzymem w tle... Pierwszą cześć czytałam jako nastolatka, a dostałam ją od mojej siostry jako nagrodę za dobre świadectwo. Tak, kocham moją siostrę za takie rozpieszczanie 😍
Od początku zakochałam się w historii Babi i Stepa. Ostatnią cześć czytałam już jako dorosła kobieta i przeżywałam wszystko tak samo jak w liceum. Z drugiej...

Nie da się tego czytać co szokuje biorąc pod uwagę, że napisał to ten sam autor.
Dla mnie dno.

Musiałam ja przeczytac ...ufff 800 stron dało w kość bardzo piekna historia miłosna pelna cierpienia ale i zrozumienia trójkąt Gin, Step i Babi piękny ale powiem szczerze że za dlugi jej... ale mimo wszystko polecam

Trzecia część historii miłości Stepa i Babi.
Teraz to już dorośli ludzie, których ukształtowała młodzieńcza miłość i szereg tragedii. Po latach ponownie odnajdują siebie. Jednak czy mają szansę by ponownie odnaleźć uczucie do siebie.
Federico Moccia zabiera nas w podróż kilka lat po wydarzeniach z tylko ciebie chce, gdy nasi bohaterowie nareszcie ułożyli sobie życie. Step...

Na Netflixie pojawił się ostatnio film" Tylko Ciebie chcę". Spodobał mi się mimo, że nie gustuję w produkcjach nie anglojęzycznych z racji tego ,że jestem anglistką i lubię rozumieć język, humor i kulturę danego narodu. Po obejrzeniu filmu dowiedziałam się ,że jest kontynuacją filmu/książki "Trzy metry nad niebem". Przeczytałam książkę "Tylko Ciebie chcę" (różni się od...

Szczerze mówiąc nie wiedziałam czego się po tej książce spodziewać, przecież wszystko zostało już napisane, prawda?
Step jest z Gin, bo Babi go odrzuciła i mimo zdrady ze swoją starą miłością ta nowa mu wybaczyła.

Jednak czy wszystkie blizny na sercu można całkowicie wygoić?
Jak pokazuje 3 i zarazem ostatnia część trójkąta Babi,Step, Gin nie do końca.

Szczerze mówiąc całe...

Niestety "Trzy razy Ty" nie dorównuje swoim poprzedniczkom. Widać, że autor wpadł spontanicznie na rozwiązania pewnych wątków. Motyw z listem od jednej postaci bardzo nie przypadł mi do gustu, był sztuczny, nielogiczny i nawet sami bohaterowie nie umieli go uzasadnić. Tak samo wątek siostry Babi był bardzo nierealistyczny i pisany na kolanie.
Jeśli chodzi o Stepa czuję...

• 2018
  • 2019