Łzy Tess

Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Potwory z ciemności (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Tears of Tess
Data 1. wydania:
2013-09-01
Emilia Skowrońska
Wydawnictwo Kobiece
porwanie cierpienie sprzedanie handel łzy uczucia ucieczka gwałt seks dominacja niewolnica namiętność własność
Tears of Tess
Potwory z ciemności (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska

Jestem pełna podziwu dla samej siebie, że dałam radę dotrwać do 20 rozdziału, ale na tym koniec. Książka jest odjechana, niestety w złym tego słowa znaczeniu. Początkowo przyznam, byłam ciekawa, jednak strona za stroną przekonywałam się, że nie dam rady. Historia jest pokręcona, a wizerunek bohaterów jednym słowem chory. Perwersja w tej książce to mało powiedziane.

Inna od tych co czytałam, erotyczna powieść, czyta sie przyjemnie, wciąga. Po drugą część nie sięgnę bo dla mnie za ciężka.

Książkę czyta się szybko – bohaterowie są niejednoznaczni, co można wziąć za pozytywny aspekt, a historia potrafi zaskoczyć. Taką pozycję pamięta się jeszcze na długo po zakończeniu czytania, a ocena postaci nie przychodzi łatwo. Można zakochać się w Q, ale też szybko go znienawidzić. Tess gubi się pod naporem przeżyć (i nie oszukujmy się, też przez pranie mózgu, które Q...

Ta książka bynajmniej do najlżejszych nie należy. Q jest bardzo złożoną i ciekawą postacią, którą naprawdę chce się poznać; jego przeszłość i tajemnice oraz motywacje. Główna bohaterka za to na początku była w porządku, ciągle powtarzała, że ona jest silna i nie będzie miała pana itd itp a potem nagle ona chce mieć pana, rozumiem też, że wiele przeżyła ale te jej ciągłe...

Zdeczydowanie dark romans, ale jaki!!! Zdecydowanie książki do których wrócę. Choć opis trochę odstrasza nie dajcie się zwieźć. ❤️. Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem

„Łzy Tessy”
💔„Nic mnie już nie obchodziło. Przekonałam mój umysł, żeby odszedł, i tak się stało. Wszystko, co się teraz działo, nie miało żadnego znaczenia. Nie splami mozejgo życia, bo ono zostało wstrzymane”. 💔
❣️ Mroczna książka, z której cierpienie, mrok wylewa się z kartek.
💔 Tessa kobieta, która znalazła się w złym miejscu o złym czasie. Została brutalnie pozbawiona...

Jest to pierwszy tom serii, który mnie nie odrzucił, a wręcz przeciwnie zachęcił do poznania dalszej historii Tess i Q.

Bardzo Mocna Książka. Zgadzam się z innymi opiniami że nie dla każdego. Czasami była tak okrutna że miałam ochotę odłożyć ją na półkę. Ale nie żałuję że dałam radę przeczytać😅
Ciekawa jestem drugiej części 😁

7/2021
CHCESZ MNIE ZRUJNOWAĆ
CHCĘ BYĆ PRZEZ CIEBIE ZŁAMANA
A JA ODRZUCĘ MOJE ŚWIATŁO

BEZWSTYDNE POŁĄCZENIE NIEZASPOKOJNYCH FANTAZJI I BÓLU, KTÓRY MIESZA SIĘ Z POŻĄDANIEM

Dark romance, dark erotic. W sumie to ma to, o czym marzyła. Chciała więcej wrażeń w łóżku. To tyle o tej serii z mojej strony.

"Architektura uczuć" to była pędząca karuzela, ale "Łzy Tess" to po prostu jazda rolercosterem bez trzymanki! Obie książki z francuskim motywem co dodaje klimatu. Z całego serduszka obie polecam♥️

Dyskusje

1 342