Tylko dla ciebie

Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Cole (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Made for You
Data 1. wydania:
2013-07-01
Gabriela Iwasyk
Wydawnictwo Kobiece
playboy milioner romans erotyka ślub flirt miłość związek propozycja rywal szansa marzenia
Made for You
Cole (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Iwasyk

Okładka książki Happily Letter After Vi Keeland, Penelope Ward
6,5
Happily Letter... Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Park Avenue Vi Keeland, Penelope Ward
7,2
Park Avenue Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Sprośne listy Vi Keeland, Penelope Ward
6,8
Sprośne listy Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki My Favorite Souvenir Vi Keeland, Penelope Ward
6,0
My Favorite So... Vi Keeland, Penelop...

„Tylko dla Ciebie” Vi Keeland to drugi tom o gorącym romansie Sydney i Jacka.

Syd wyrusza w trasę koncertową z Sienną i starymi przyjaciółmi. Spełnia swoje marzenia podczas trasy koncertowej po Europie. Od czasu do czasu spotyka się ze swoim chłopakiem Jackiem. W ich związek wkrada się zazdrość, nieporozumienia, napięcia i tajemnice. Okazuje się, że spotkanie dwojga...

Książka jest kontynuacją gorącego romansu na trasie Sydney&Jake. W tej części główna bohaterka wraz z przyjaciółką - Sienną - otrzymuję szansę na spełnienie jednego ze swoich marzeń. Wraz z innym zespołem wyrusza na turnee, tym samym zostaje oddzielona od miłości swojego życia. Zaprzyjaźnia się z Justinem, ale ich znajomość przynosi więcej szkód jak pożytku..

Przyznam się...

równie dobra, jak pierwszy tom, a nawet lepsza :) Vi Keeland pisze niesamowite historie

Dobrze, że nie ma trzeciej części. Miałam nadzieję, że w II tomie coś mnie zaskoczy, niestety tak nie było. Generalnie lekko, szybko i dość przyjemnie ale zdecydowanie bez efektu wow.

To chyba najostrzejsza seria Vi Keeland, na pewno bardziej erotyk niż lekki romans. Tyle seksu ile było w jednej części nie było w ostatnich 3 innych książkach , które od niej ostatnio przeczytałam. Myślałam , że już mnie niczym nie zaskoczy , a tu bum. No ale czego się spodziewać po romansie z producentem filmu porno. Było gorąco, ostro ale nie niesmacznie i tak właściwie...

Miłość na odległość nie jest łatwa. Nie chodzi tylko o zazdrość jednak o "bycie" przy drugiej osobie w razie potrzeby. Poczucie bezpieczeństwa. Główni bohaterowie tkwią w takiej sytuacji. Czy niedopowiedzenia pozwolą im przetrwać? czy pogoń za marzeniami jest ważniejsza niż miłość?

Bardzo fajna i emocjonująca historia, pełna namiętności . Wspaniały i zaborczy mężczyzna o którym marzy każda kobieta , jednak on wybrał tą jedną.
Starał się trzymać od niej z daleka, jednak nie był w stanie, po kilku tygodniach jednak próbuje zbudować z nią związek. Czy ich wysiłki przejdą próbę, czy znajdą wspólną drogę ?
Dowiecie się czytając obie ksiazki.
Naprawdę...

Po pierwszej części, sądziłam, że będzie to banalna historia Sydney i Jacka. Jednak rozwijająca się sytuacja, pomiędzy ta dwójka. Była bardzo wciągająca, lekka i przemyślana. Bardzo polecam przeczytać w wolny wieczór

Druga część losów Sydney i Jack'a wcale nie należy do nudnych!
Kiedy Sydney zrozumiała, że flirt w raju okazał się dla niej czymś więcej, spotyka się ponownie z Jack'iem, by próbować zbudować coś trwałego.
Jednak staje im na drodze jej kariera.
Kiedy dziewczyna otrzymuje propozycje zawodową wyruszenia w trase koncertową, ktoś zwróci na nią szczególną uwagę....

Druga część zdecydowanie bardziej nudzi.Sydney otrzymuje propozycję tournee i z niej korzysta chcąc spełnić swoje marzenia.Próbują także zbudować związek z Jackiem(w większości czasu w łóżku ). Jack należy do bardzo zazdrosnych facetów,a obok Sydney zaczyna kręcić się dawny przyjaciel.
Trochę bójek,kłótni, powrotów i szczęśliwy koniec.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• 2018