Tylko dla ciebie

Okładka książki Tylko dla ciebie
Vi Keeland Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Cole (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-10-12
Data 1. wydania:
2013-07-01
Gabriela Iwasyk
playboy milioner romans erotyka ślub flirt miłość związek propozycja rywal szansa marzenia

Okładka książki Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,6
Drań z Manhattanu Vi Keeland, Penelop...
Okładka książki Playboy za sterami Vi Keeland, Penelope Ward
Ocena 7,5
Playboy za ste... Vi Keeland, Penelop...

Świetna

Świetna

Druga część zdecydowanie lepsza niż pierwsza. Dzieje się o wiele więcej. Historia super, trasa koncertowa, a do tego dużo miłości i seksu, zakończenie świetne

Kontynuacja historii Jacka i Sydney. Będą próbowali zbudować coś trwałego, ale propozycja jej trasy koncertowej zmienia ich plany. Czy rozłąka ich nie rozdzieli ? Świetna książka i się nie zawiodłam ,piękne zakończenie. Polecam.

Kolejna książka o miłości i namiętności rodem z Hollywood. Bogaci, piękni i seksowni. Czyta się szybko, lektura na wieczór do przeczytania na raz.

Tytuł: “Tylko dla ciebie”
Seria: tom 2 “Cole”
Autor: Vi Keeland @vi_keeland
Wydawnictwo: Kobiece @wydawnictwo.kobiece

🖤Najlepszym szybkim streszczeniem tej części będzie fragment jego opisu:
Podążając za marzeniami, Sydney wyrusza w tournee. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?

🖤Moja ocena to 8/10.

⬇️KRÓTKA OPINIA⬇️

🖤Ta część zdecydowanie bardziej mi się spodobała. Było to wspaniałe
podsumowanie całej relacji zakochanych, dodatkowo pokazując "zwykłe" życie w związku. Autorka naprawdę cudownie pokazała wątpliwości w związku na odległość oraz jak ta odległość wpływa na uczucia pary.

🖤Emocje zaczęły mieć większe znaczenie, podobały mi się opisy i nieraz miałam skręcony żołądek ze stresu podczas czytania. Bardzo dużo fajnych wątków, które tylko polepszyły moje zdanieo tej książce.

🖤Jest to fajna dylogia na jeden dzień bo wchodzi naprawdę szybko. Nie jest niczym wykwintnym w świecie romansów, których przeczytałam, ale myślę, że nie będziecie żałować jej przeczytania.

🖤Moja ulubiona scena tej części to wspaniała walka Syd o Jacka i związek z nim. Pokazało to jak bardzo prawdziwa jest ich relacja.

Tytuł: “Tylko dla ciebie”
Seria: tom 2 “Cole”
Autor: Vi Keeland @vi_keeland
Wydawnictwo: Kobiece @wydawnictwo.kobiece

🖤Najlepszym szybkim streszczeniem tej części będzie fragment jego opisu:

Ta część rozwijała się równie szybko jak pierwsza. Działo się dużo, więc na nudę narzekać nie można.

Ale w tej części również nie było podstawy do głębszych przemyśleń, ot historia na jeden wieczór, żeby się odstresować.

Bohaterowie doświadczali wielu emocji, które dobrze można było odczuć.

Pióro Autorki lekkie i przyjemne w odbiorze, tak jak nas do tego przyzwyczaiła.

Poruszona jest tu tematyka straty, związku na odległość, ale też poświęcenia, do którego skłaniają nas uczucia.

Ogólnie ten cykl jest na plus - bardzo przyjemnie się go czytało, ale nie są to najlepsze pozycje od Vi Keeland.

Bohaterowie doświadczali wielu emocji, które dobrze można było odczuć.

Pióro Autorki lekkie i przyjemne w odbiorze, tak jak nas do tego...

„Proszę wybaczyć mojemu przyjacielowi. Czekał ze znalezieniem dziewczyny, aż piekło zamarznie, a kiedy to się wreszcie stało, narzeka, że mu trochę zimno.”

👉Sydney miała wziąć ślub, jednak narzeczony rzucił ją na kilka dni przed nim. Stwierdziła więc, że skoro „podróż poślubna” jest już opłacona, wyjedzie na nią razem ze swoją najlepszą przyjaciółką. Już pierwszego wieczora wpada w oko pewnemu mężczyźnie.
Postanawiają spędzić ten tydzień na niezobowiązującym romansie zadając sobie tylko 10 prywatnych pytań. Wszystko komplikuje się w momencie wyjazdu, gdyż żadne z nich nie chce rozstać się z drugim. Czy ta nowopowstała relacja jest w stanie przejść na inny level, skoro kochankowie nic o sobie nie wiedzą?

Vi biorę w ciemno. I pierwszy raz się masakrycznie rozczarowałam. Tak się dłużyły mi te dwie części, tak strasznie męczące były opisy, a było ich tak dużo, że nawet nie chciało się ich dokładnie czytać. No po prostu koszmar.

Jednak ciekawym novum, z którym jeszcze się nie spotkałam wcześniej w literaturze (jak coś możecie z takim wątkiem polecić, to dawajcie w komentarzach), była branża w jakiej pracował Jack. Otóż kochani, którzy nie czytali, był właścicielem firmy zajmującej się kinem pornograficznym. Założył firmę na złość ojcu, by być wrzodem na jego tyłku. Zakładałam, że relacja między Jackiem będzie podobna do relacji Malcolma Sainta z jego (seria Manwhore od Katy Evans), a tu nastąpił zwrot akcji, którego się nie spodziewałam. I bardzo miło mnie ten zwrot akcji zaskoczył.

Najbardziej jednak w tej dylogii podobał mi się sposób, w jaki autorka wykreowała przyjaźń Sydney i Sienny. Przyjaźń od dziecka, która w pewnym momencie trochę się urwała z powodu narzeczonego tej pierwszej, by ponownie rozbłysnąć po jego odejściu. Vi pokazała, że prawdziwa miłość nie stoi na drodze prawdziwej przyjaźni. Że twoja druga połówka ma za zadanie wspierać cię w trosce o przyjaciela i umożliwiać ci spotykanie się z nim. I właśnie to robi w drugiej części Jack, poświęcając nawet kawałek siebie.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wyjazd w trasę koncertową ze znanym zespołem może skutecznie rozdzielić kochanków.
To miał być tylko wakacyjny flirt z pięknym nieznajomym w raju, ale dla Sydney okazał się czymś więcej. Ona i Jack spotykają się ponownie i tym razem będą próbowali zbudować coś trwałego.
Jednak życie pisze własne scenariusze i Sydney otrzymuje propozycję zawodową, którą trudno będzie jej odrzucić. Dziewczyna wyruszy w trasę koncertową ze znanym zespołem rockowym. Będzie tam ktoś, kto zwróci na nią szczególną uwagę.
Kiedy niespodziewana tragedia wstrząśnie życiem Jacka, mężczyzna będzie potrzebował ukochanej bardziej niż dotychczas.
Czy Sydney i Jack mają szansę na wspólną przyszłość?

Drugi tom lepszy od pierwszego, więcej się dzieje. Kolejna świetna książka tej autorki. Każdą książkę tej autorki można brać w ciemno, bo nie będzie to stracony czas.

super

super