Cocky Roomie

Okładka książki Cocky Roomie Faleena Hopkins
Okładka książki Cocky Roomie
Faleena Hopkins Wydawnictwo: Amazon Cykl: Cocker Brothers of Atlanta (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Cocker Brothers of Atlanta (tom 1)
Cocky Roomie
Amazon
2016-06-15
2016-06-15

Nic specjalnego. Czyta się szybko, fabuła prosta, nic nowego. Można się odstresować przy tej książce. :)

Lekka, przyjemna, zabawna, interesująca. Świetni, charakterystyczni bohaterowie, fabuła typowa, ale wplecione są luźno poboczne ciekawe wątki. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam.

Drew zaczyna nowe życie.Jest w trakcie rozwodu ze swoim niewiernym mężem.Szuka dla siebie mieszkania do wynajęcia.Jedno ogłoszenie wpada w jej ręce.Jack poszukuje współlokatora gdy okazuje się,że Drew to kobieta nie chce się zgodzić.Pod wpływem kobiecych łez ,wynajmuje jej mieszkanie.I tak zaczyna się ich historia.Obojga ciągnie do siebie lecz ich związek będzie musiał przejść kilka trudnych chwil.Uwielbiam happy end na zakończenie książki. Książka bardzo szybko się czyta.Jest to lekki romans z wątkami erotycznymi.Ciekawa więc na pewno sięgnę po następne tomy tej serii.

Ostatnio mam poważną słabość do słodkich książek i ta jest taka czyli idealna. Mamy tu seksownego,pewnego siebie i zabawnego faceta Jake'a i nieśmiałą,śliczną i z niewyparzonym językiem Drew. Para, która z pozoru może do siebie nie pasować skoro Drew jest kobietą z bagażem doświadczeń i dodatkowo starszą o 8 lat od Jake'a. Jednak nic bardziej mylnego, oboje świetnie się uzupełniają jak pokazuję nam to akcja w książce i z całego serca im kibicowałam.

Świetne, pikantne i zabawne!
Pozytywne.
Nie mogę uwierzyć, że w ciągu jednego dnia pochłonęłam dwie książki o braciach z rodziny Cockerów. I to w odwrotnej kolejności. :) Przyznaję jednak, że było warto.
Sporo śmiechu, zmartwienia ale i rumieńców na policzkach, bo może i bracia Cocker są trochę banalni - typowe ideały do romansów, to czy skrycie większość kobiet nie marzy o tak stanowczym mężczyźnie, który nawet lepiej niż ona będzie znał jej fantazje?
Drew - to kobieta po przejściach, która po zdradzie męża pragnie zacząć nowe zycie w większym mieście. Nie jest to jednak proste, gdyż całe życie nie pracowała. Ma jednak w sobie wiele siły i determinacji by osiągnąć swój cel i stać się niezależną.
Jake - to młody seksowny mężczyzna, który zna swoją wartość. W momencie, gdy jego brat wyjeżdża postanawia poszukać męskiego współlokatora, jednak los stawia na jego drodze Draw...
Jak potoczą się ich dalsze losy?
Nie będę wiele zdradzać, ale na pewno jest pikantne, wesoło i emocjonalnie.
Szokująca prawda o przyjaciółce Draw...
Wyjazd...
Różnica wieku...

Akcja książki poprowadzona bardzo, bardzo fajnie. Dobrze się czytało.
Ze względu na dość późną porę, skończę na tym :)
POLECAM GORĄCO:)

Świetne, pikantne i zabawne!
Pozytywne.

Drew klasyczny samiec alfa który wie że wygląda dobrze i wykorzystuje aby zdobyć Jake. Jake jest kobietą która uciekła od zdradzającego ją męża, jest momentami nieśmiała i nie doświadczona - nigdy nie pracowała.
Drew i Jake zostają współlokatorami i tak się rozpoczyna ich przygoda życia.
Miło spędziła czas z tymi bohaterami i chętnie się dowiem co słychać u innych braci Drewu

Drew i Jake zostają współlokatorami i tak się rozpoczyna ich przygoda życia.

Jest to romantyczna seria Cocker Brothers of Atlanta przedstawiająca losy braci Cocker mający wspólną cechę - arogancję.
Jake'a 25 lat szuka współlokatora. Młodszy brat Jake'a Cockera, Jeremy, właśnie zaciągnął się do marines, zostawiając go bez współlokatora. Jake nie zamierzał mieszkać z kobietą, ale kiedy zakręcony, świeżutki, wilgotny ręcznika i uśmiech otwiera drzwi dla mężczyzny, który odpowiada na jego reklamę. Okazuje się, że Drew Charles jest kobietą, zmienia zdanie i zamieszkuje z osiem lat starszą kobietą. Drew Charles jest w separacji z męża, który ją zdradzał. Przenosi się do wielkiego miasta, by zacząć wszystko od nowa. Czy Drew Charles jest na tyle inna, by oswoić dzikie serce jak Jake'a?

Fajniutka. Błyskotliwe i zabawne dialogi. Miała swoje momenty.

Fajniutka. Błyskotliwe i zabawne dialogi. Miała swoje momenty.

Bardzo przyjemna ksiazka, ona jest 33 ltnia kobieta, ktora maz oszukiwal przez cale malzenstwo, a na koncu zostawil. Chcac stanac na nogi przeprowadza sie i szuka mieszkania, ktore znajdzie u 25 letniego przystojnego mezczyzny.
On chce luznej znajomosci polaczonej z seksem, ona uznaje tylko trwale zwiazki oparte na milosci, a do tego jest starsza i broni sie przed nim. Jednak Jake im bardziej jej nie moze miec tym bardziej jej pragnie.
Polecam!

Bracia Cocky są z pewnością gorący, a zebrani razem stanowią mieszaninę wybuchową. Ta część opowiada o Jake'u, który przez przypadek (Drew brzmi jak męskie imię) wziął sobie na współlokatora dziewczynę, a właściwie to 33-letnią kobietę, która właśnie rozeszła się z mężem. Zbieg okoliczności sprawia, że stara się o pracę w firmie jego wujka i tak ich znajomość zacieśnia się. Początek bardzo dynamiczny i zabawny, potem robi się trochę nudniej, ale i tak czyta się szybko i przyjemnie.

• Romans
  • Po angielsku