Herbatniki z jagodami

Okładka książki Herbatniki z jagodami
Izabela Sowa Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Smak świeżych malin (tom 3) Seria: Seria Owocowa literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Smak świeżych malin (tom 3)
Seria Owocowa
Prószyński i S-ka
2003-05-05
2003-01-01
Izabela Sowa Jagoda

Zdecydowanie nie jest to książka aspirująca do ambitnej literatury. Jeśli miałabym określić ją jednym słowem, byłoby to 'ciepła'. Chętnie czytałam kolejne historie bohaterki przedstawione w książce. Lekkie czytadło na jesienne wieczory. Mnie wprowadziło w przyjemny nastrój.

Infantylna

Troszkę anachroniczna, bo wydana ponad 15 lat temu, ale mimo wszystko zabawna i ujmująca powiastka, przedstawiająca małomiasteczkową, wielkomiejską i korporacyjną rzeczywistość w groteskowy sposób. Ja bawiłam się przednio! Polecam, wszystkim pracownikom FIRM, szczególnie tym, którzy jakoś dziwnie nie potrafią znaleźć sobie w niej miejsca. ;)

Książka bardzo fajna podobna do poprzedniej, którą czytałam tej autorki. Idealna do podróży, dojazdów itd. Warta przeczytania. Polecam, taka optymistyczna, zabawna książeczka

Bardzo w tej książce przeszkadzal mi brak chronologii. Pomysl fajny ale wykonanie jak dla mnie slabe.

Powrót do dobrej formy, którą autorka zaprezentowała w pierwszej części cyklu. Udane zwieńczenie trylogii i przyjemna lektura na poprawę nastroju.

Trzecia z serii, jakościowo znów lepsza od poprzedniczek. Można się uśmiechnąć oraz przywiązać. Wyjaśnia się też pewna tajemnica z części drugiej. Przechodze teraz do najważniejszej, trzeciej.

Taka książka na wakacyjne leniwe popołudnie :)

Na półkach: , , , , ,

Bohaterowie trzeciej części "Trylogii owocowej" Izabeli Sowy szukają swojego miejsca na ziemi oraz kogoś kto z nimi by spędził resztę życia. Robią to na oślep i w internecie, mając nadzieję, że to w końcu ta bratnia dusza.
Na początku poznajemy Jagodę, która pracuję w korporacji i jest w stałym związku. Z błahych powodów zostaje wysłana na bezpłatny urlop i jedzie do...

Mnie historia nie urzekła, ale może kogoś innego?

2 057
  • Literatura polska