Powrót

Znak Literanova
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Kompletne rozczarowanie. Po serii owocowej spodziewałam się równie błyskotliwej ksiażki, a tu ze stron wieje nudą-niczym halny

Dałam sobie spokój po 100 stronach.
Cytat z tej książki mówi sam za siebie!
"-Pewne rzeczy należy kończyć jednym chlaśnięciem!"
O czym wgl jest ta książka? Tyle wątków i nic nie trzyma się kupy....
Daję 2 gwiazdki tylko za tatuaże i styl pin-up,którym ostatnio jestem zachwycona ;-)

Po wielu latach sięgnęłam po książkę p. Sowy. Rozczarowałam się.
Ciężko mi się czytało, bardzo dużo wtrąceń, które odbiegają od głównego tematu, dlatego po paru minutach już nie wiadomo, o co w tym wszystkim chodzi.

Dobrnęłam do końca. Nie polecam.

Trzeba się dobrze skupić przy czytaniu by zrozumieć o co chodzi. Historia sama w sobie przeciętna, trochę pogmatwana ale ujdzie.

Jestem bardzo rozczarowana! Właśnie udało mi się na szczęście dobrnąć do końca...ale było bardzo ciężko,nic nie zrozumiałam z tego bełkotu.Książki dla młodzieży, które kiedyś czytałam tej autorki są świetne, ale ta pseudo- książka to istny nie wypał! Szkoda papieru...można było go lepiej wykorzystać, np. na papier toaletowy... niestety 35zł za takie coś to zbyt wysoka cena,...

Strasznie zawiodłam się na tej książce.
Spodziewałam się, że będzie o tym, że zawsze warto iść pod wiatr, robić swoje i nie słuchać słów krytyki. Żeby wierzyć we własne możliwości i szukać drogi do spełnienia.
Po przeczytaniu opisu tejże książki, doszłam do właśnie takiego wniosku. Jak się okazało – błędnego wniosku.
Dalsza część recenzji na www.pokochajmy-czytac.blog.pl

Banalna, płytka, aż dziw bierze że pisarka z kilkunastoletnim dorobkiem tak słabą książkę popełniła. "Powrót" Izabeli Sowy jest po prostu złą książką. Nie dajcie się złapać na sztuczki marketingowe i nie sugerujcie się recenzjami znanych osób. To że ktoś jest aktorem, czy dziennikarzem nie czyni go autorytetem w dziedzinie literatury.

Pod względem stylu, języka i całej...

Nie wiem, skąd tyle złych opinii...nie każda książka to sensacja...bohaterka jest zwykłą, choć może dość ekscentryczną osobą, która szuka swojego miejsca w zyciu...finał też dość fajny, taki....życiowy....

Książka zdecydowanie trochę dziwaczna. Opowieść o dorosłej, prawie trzydziestoletniej kobiecie z problemami nastolatki. Bohaterka,Dorotka to uzdolniona tatuażystka, lubująca się w stylu retro nie potrafi nawiązać z nikim głębszej relacji, prowadzi smutne , samotne życie. Powierzchowne uczucia do rodziny i przyjaciół, brak emocji to ciekawy wątek na którym autoka mogła się...

Dobrnęłam do strony dwunastej (chyba, mniej więcej), dalej się nie dało. Nudne, wulgarne - po co tracić czas? Może gdybym jednak dała szansę i zmęczyła do końca - może gwiazdki byłyby dwie? Nie warto czytać - nieudany produkt wydawniczy.

Dyskusje

• 2014