Herbatniki z jagodami

Okładka książki Herbatniki z jagodami Izabela Sowa
Okładka książki Herbatniki z jagodami
Izabela Sowa Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Smak świeżych malin (tom 3) Seria: Literatura na obcasach literatura piękna
Smak świeżych malin (tom 3)
Literatura na obcasach
Prószyński i S-ka
2003-01-01
2003-01-01
83-89221-47-0

Okładka książki Kulminacje Paulina Holtz, Joanna Jodełka, Manula Kalicka, Marika Krajniewska, Agnieszka Niezgoda, Izabela Sowa, Małgorzata Warda, Janusz Leon Wiśniewski, Magdalena Witkiewicz
Kulminacje Paulina Holtz, Joan...

Dla mnie był to powrót po latach. Trochę z sentymentu sięgnęłam po całą i chyba serię ta część podobała mi się najmniej.

kolejna lekka czytajka, punktująca nasz życiowy pęd, no właśnie za czym?

kolejna lekka czytajka, punktująca nasz życiowy pęd, no właśnie za czym?

Zdecydowanie nie jest to książka aspirująca do ambitnej literatury. Jeśli miałabym określić ją jednym słowem, byłoby to 'ciepła'. Chętnie czytałam kolejne historie bohaterki przedstawione w książce. Lekkie czytadło na jesienne wieczory. Mnie wprowadziło w przyjemny nastrój.

Infantylna

Infantylna

Troszkę anachroniczna, bo wydana ponad 15 lat temu, ale mimo wszystko zabawna i ujmująca powiastka, przedstawiająca małomiasteczkową, wielkomiejską i korporacyjną rzeczywistość w groteskowy sposób. Ja bawiłam się przednio! Polecam, wszystkim pracownikom FIRM, szczególnie tym, którzy jakoś dziwnie nie potrafią znaleźć sobie w niej miejsca. ;)

Książka bardzo fajna podobna do poprzedniej, którą czytałam tej autorki. Idealna do podróży, dojazdów itd. Warta przeczytania. Polecam, taka optymistyczna, zabawna książeczka

Bardzo w tej książce przeszkadzal mi brak chronologii. Pomysl fajny ale wykonanie jak dla mnie slabe.

Powrót do dobrej formy, którą autorka zaprezentowała w pierwszej części cyklu. Udane zwieńczenie trylogii i przyjemna lektura na poprawę nastroju.

Trzecia z serii, jakościowo znów lepsza od poprzedniczek. Można się uśmiechnąć oraz przywiązać. Wyjaśnia się też pewna tajemnica z części drugiej. Przechodze teraz do najważniejszej, trzeciej.

Taka książka na wakacyjne leniwe popołudnie :)

Taka książka na wakacyjne leniwe popołudnie :)

• 2010