Olo na Atlantyku. Kajakiem przez ocean. Wydanie 2

Aleksander Doba Wydawnictwo: Bezdroża turystyka, mapy, atlasy
Bezdroża
turystyka, mapy, atlasy
2016-08-23

Co można robić na emeryturze? Karmić kaczki w parku? Plotkować z sąsiadką na ławeczce? Bawić gromadkę wnucząt? Jak najbardziej, jednak można też inaczej, można przepłynąć ocean... kajakiem! Samotnie! Aleksander Doba, człowiek nieprzeciętny, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!
Pierwsza i mam nadzieję, że nie ostatnia książka pana Aleksandra jest chronologicznym...

Jedyną uwagę mam do wydawcy. Na zamieszczonej mapce podróży nie ma podanych dat, więc trudno dojść do tego kiedy Olek był w danym miejscu.

• Nie daję łajbie żadnych szans
  • Praca
  • 2019