BARNIM Tartan

powieść przygodowa
58 min.
postapo szkocja król Artur

Barnim znowu odwala 👍💪

Tym razem nieustraszony Barnim próbuje przetrwać w kraju kraciastych kiec i Bravehearta. Szanowni Państwo Barnim tym razem robi rozpierduche w Szkocji :) dwa zwaśnione, naszprycowane adrenaliną góralskie rody i legenda o Kamieniu. No i między nimi Barnim.

Cudze chwalicie, swego nie znacie - saga o Barnimie to taki mix gatunkowy - powieść przygodowa...

• Ze Szkocją w tle

Dodaj cytat z książki BARNIM Tartan