Barnim. Woda

Bernard Berg Wydawnictwo: TEGONO Cykl: Barnim (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
TEGONO
Barnim (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
2017-01-01

Głód, epidemia chorób, upadek rządów, istny "brud, syf i malaria". W wyniku tej ogólnie pojętej dezorganizacji nastąpił Krach. Innymi słowy cały porządek, harmonia i dotychczasowe poukładane życie się rozdupczyło. Aby ludzie nie zagubili się w tym chaosie, pieczę nad światem oraz próbę zapanowania nad biedą i zacofaniem wziął na swe barki Kościół, który miał i wiedzę, i...

Idę tropem tej sagi jak pies posokowiec od kropli do kolejnej kropli krwi. A w tej książce leje się jej już sporo. Poza żądzą przemocy pzwoliła nasycić też moją ciekawość, bo po "Ogniu" nie bardzo było wiadomo o co kaman. No i czekam na więcej :-]
Czy ktoś może wie, kiedy ukaże się kolejna część??

• Typ A: Literatura piękna
  • Typ A: Gatunek: Fantastyka